Sarrerak

Osteguna

19

Abenduaren

Osteguna, 19 Abenduaren

L'ECLAIR (exotica, groove, disco, Swi)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

10

Abenduaren

Asteartea, 10 Abenduaren

DONNA BLUE (pop, ye-ye, NL)



Ostirala

29

Azaroaren

Ostirala, 29 Azaroaren

AIRBAG (punk, pop, MAL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

28

Azaroaren

Osteguna, 28 Azaroaren

BOSCO (reggae, psych-rock, Mur)



Asteazkena

27

Azaroaren

Asteazkena, 27 Azaroaren

Sean Nicholas Savage (pop, Can)



Astelehena

25

Azaroaren

Astelehena, 25 Azaroaren

TROPICAL FUCK STORM (art-punk, psych, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

24

Azaroaren

Igandea, 24 Azaroaren

JUAN WAUTERS (tropical folk-pop)

Dabadaba,



Larunbata

23

Azaroaren

Larunbata, 23 Azaroaren

GHOST NUMBER (swing, roots, DSS)



Ostirala

22

Azaroaren

Ostirala, 22 Azaroaren

LES GRYS-GRYS (rhythm&blues, garage, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

20

Azaroaren

Asteazkena, 20 Azaroaren

SINKANE (afrofunk, psych, Sudan-USA)



Larunbata

16

Azaroaren

Larunbata, 16 Azaroaren

LOS PUNSETES (indie, pop, folk, alternativo, MAD) + AMPARITO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

15

Azaroaren

Ostirala, 15 Azaroaren

LOS BRACCO + LISANDRO (Infame) (pub-rock, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

14

Azaroaren

Osteguna, 14 Azaroaren

I AM DIVE (pop, electrónica, Sev)



Asteartea

12

Azaroaren

Asteartea, 12 Azaroaren

JONATHAN WILSON (folk, rock, psych, country, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

8

Azaroaren

Ostirala, 8 Azaroaren

Gabriel Hernández + Jon Jon John (Folk, Mur)



Osteguna

7

Azaroaren

Osteguna, 7 Azaroaren

NIHILOXICA (afro-techno, fusion, UGA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

4

Azaroaren

Astelehena, 4 Azaroaren

KHANA BIERBOOD (eastern garage psych rock, THAI)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

2

Azaroaren

Larunbata, 2 Azaroaren

THE AGAPORNIS (soul, funk, Cad)



Ostirala

1

Azaroaren

Ostirala, 1 Azaroaren

Sonido Satanás (cumbia, MEX)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

30

Urria

Asteazkena, 30 Urria

The Roves (pop, 60s garage, UK)



Asteartea

29

Urria

Asteartea, 29 Urria

THE MYSTERY LIGHTS (garage rock, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

26

Urria

Larunbata, 26 Urria

CALA VENTO (indie, pop, hc, CAT)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

19

Urria

Larunbata, 19 Urria

LOS GANGLIOS (indie, pop, folk ,alternative, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

19

Urria

Larunbata, 19 Urria

Hidrogenesse (pop, BCN)

Dabadaba,



Ostirala

18

Urria

Ostirala, 18 Urria

BOB LOG III (rock'n'roll, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

16

Urria

Asteazkena, 16 Urria

COMBO CHIMBITA (cumbia, jazz, funk, electrónica, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

14

Urria

Astelehena, 14 Urria

Sugar Daddy & His Cereal Killers



Igandea

13

Urria

Igandea, 13 Urria

Las Ligas Menores (indie, Arg)



Ostirala

11

Urria

Ostirala, 11 Urria

DAUGHTERS (noise rock, industrial, punk, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

10

Urria

Osteguna, 10 Urria

BRUTUS (post-hardcore, BEL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

6

Urria

Igandea, 6 Urria

RIZHA (pop, rock alternativo, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

5

Urria

Larunbata, 5 Urria

Rural Zombies + Ezpalak

Dabadaba,



Ostirala

4

Urria

Ostirala, 4 Urria

Crudo Pimento (experimental, blues, folk)

Dabadaba,



Osteguna

3

Urria

Osteguna, 3 Urria

BEEZEWAX (indie, shoegaze, NOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

27

Iraila

Ostirala, 27 Iraila

BLACK MIDI (rock experimental, UK)

Kutxa Kultur Kluba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

21

Iraila

Larunbata, 21 Iraila

DBDB CLUB NIGHTS: SAMA (techno, house, PAL) + THIS IST + ANARTZ

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

17

Iraila

Asteartea, 17 Iraila

MINAMI DEUTSCH (kraut rock, psych, JAP)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

15

Iraila

Igandea, 15 Iraila

COSMONAUTS (garage, punk, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

14

Iraila

Larunbata, 14 Iraila

Bullet Proof Lovers + BAMS (punk rock, EUS)

Dabadaba,



Larunbata

14

Iraila

Larunbata, 14 Iraila

I AM DIVE (folk, electrónica, Sev)



Ostirala

13

Iraila

Ostirala, 13 Iraila

MOTORPSYCHO (psych-progressive rock, NOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

12

Iraila

Osteguna, 12 Iraila

MYSTIC BRAVES (garaje-psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

11

Iraila

Asteazkena, 11 Iraila

VELS TRIO (jazz, funk, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

5

Iraila

Osteguna, 5 Iraila

NO FUN AT ALL (punk rock, melodic hc, SWE) + BAR REMIGIO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

31

Abuztua

Larunbata, 31 Abuztua

BAE w/ ALBANY (live!) + GOA (live!) + FLORENTINO + FLACA + MIRAVALLES djs

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

30

Abuztua

Ostirala, 30 Abuztua

DBDB CLUB NIGHTS: FRED P + MANCI + KINO INTERNACIONAL

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

23

Abuztua

Ostirala, 23 Abuztua

NEW YORK SKA-JAZZ ENSEMBLE (ska, rocksteady USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

19

Abuztua

Astelehena, 19 Abuztua

WILD ANIMALS (indie, punk, folk, MAD) + BAIONA (alternative rock, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

17

Abuztua

Larunbata, 17 Abuztua

ID #32: FABIO VINUESA (Solid Tapes, MAD) + ORPHIDAL + PIZKY + GALIANO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

16

Abuztua

Ostirala, 16 Abuztua

KRII: DR. RUBINSTEIN (techno, GER) + BIHOTZA + FRANCES BE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

14

Abuztua

Asteazkena, 14 Abuztua

DBDB CLUB NIGHTS: RON MORELLI + PEAKING LIGHTS DJ SET + KATZA + J.C

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

10

Abuztua

Larunbata, 10 Abuztua

DBDB CLUB NIGHTS x POLVORIN CREW: ENEKAT, MKOL, VILAXXX, ORPHIDAL, MANCI & LEHIOR

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

3

Abuztua

Larunbata, 3 Abuztua

DBDB CLUB NIGHTS: HONEY SOUNDSYSTEM (disco, house, USA) + SEBASTIAN MADD dj

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

2

Abuztua

Ostirala, 2 Abuztua

RAQUEL YURRITA (americana, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

29

Uztailaren

Astelehena, 29 Uztailaren

COOL SOUNDS + LACHLAN DENTON (indie, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

27

Uztailaren

Larunbata, 27 Uztailaren

BAE: HIGHKILI & WOODHANDS live! + ALVVA + BRRRRRAP CREW (uk garage, grime, future bass, CAN/DSS/MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

26

Uztailaren

Ostirala, 26 Uztailaren

DBDB CLUB NIGHTS: CHEZ DAMIER (chicago house, USA) + GALIANO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

24

Uztailaren

Asteazkena, 24 Uztailaren

DBDB CLUB NIGHTS: PIONAL (house, MAD) + OPE LOEB & FRANCES BE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

24

Uztailaren

Asteazkena, 24 Uztailaren

FRENTE CUMBIERO (nueva cumbia, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

19

Uztailaren

Ostirala, 19 Uztailaren

PEARS (hc-punk, USA) + DISASTER JACKS (skate punk, CAT)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

13

Uztailaren

Larunbata, 13 Uztailaren

MISS BOLIVIA (cumbia, hip hop, dancehall, electro, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

12

Uztailaren

Ostirala, 12 Uztailaren

LONDON AFROBEAT COLLECTIVE (afrobeat, funk, soul, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

10

Uztailaren

Asteazkena, 10 Uztailaren

FÉMINA (rap-fusión, folk, cumbia, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

9

Uztailaren

Asteartea, 9 Uztailaren

MONNONE ALONE (indie pop, AUS) + MARTIN FRAWLEY (break up pop, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

7

Uztailaren

Igandea, 7 Uztailaren

ÉL MATÓ A UN POLICIA MOTORIZADO (indie, rock, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

6

Uztailaren

Larunbata, 6 Uztailaren

BATTLE OF SANTIAGO (afro-cuban post rock, CAN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

5

Uztailaren

Ostirala, 5 Uztailaren

GRISES (indie, pop, ZES)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

4

Uztailaren

Osteguna, 4 Uztailaren

DUNE RATS (rock, stoner, pop, AUS) + WICKED THINGS + PEARL THE GIRL + DEADBEAT

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

30

Ekaina

Igandea, 30 Ekaina

PELAX (rock, DSS) + TELMO TRENOR (hip hop, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

29

Ekaina

Larunbata, 29 Ekaina

QVERNO (rock alternativo, EH-MAD) + VOLTAIA (desert rock, stoner, ZUM)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

28

Ekaina

Ostirala, 28 Ekaina

RATA NEGRA (punk, MAD) + OKI MOKI (pop, punk, DSS) by RED RIBBON MUSIC

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

27

Ekaina

Osteguna, 27 Ekaina

DABADABA FLAMENCO: LA FABI con PACO HEREDIA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

23

Ekaina

Igandea, 23 Ekaina

ANARI (folk rock, EH) + BIRKIT (folk rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

22

Ekaina

Larunbata, 22 Ekaina

JOE CREPÚSCULO (techno-pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

21

Ekaina

Ostirala, 21 Ekaina

DABADUB FEST #4: MANU DIGITAL (reggae, dub, FRA) feat DEEMAS J. (UK) + RUDEKANKA + URBI SELEKTAH + NORTH-ASUNA + BEŃARANKS (EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

21

Ekaina

Ostirala, 21 Ekaina

KUMBIA QUEERS (tropipunk, ARG) + Mula (electro caribeńo, REP. DOM.)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

19

Ekaina

Asteazkena, 19 Ekaina

BIG SANDY & HIS FLY-RITE BOYS (swing, country, boogie, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

15

Ekaina

Larunbata, 15 Ekaina

YOU ARE THE REASON III: MELTDOWN + AWAKE THE DREAMER + FEARS AWAY + HYEDRA + HOLY TXALA + BENEATH THE SURFACE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

14

Ekaina

Ostirala, 14 Ekaina

MOXAL (jazz, experimental, folk, EH) + MARCO PAUL (soul, funk, electronic, MEX)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

13

Ekaina

Osteguna, 13 Ekaina

EDU BASTERRA (folk, blues, rock, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

9

Ekaina

Igandea, 9 Ekaina

THE UNDERGROUND YOUTH (post-punk, shoegaze, psych, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

8

Ekaina

Larunbata, 8 Ekaina

ZITAL SESSIONS #05: THE WIZARDS + MADELEINE + WOOD STRINGS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

7

Ekaina

Ostirala, 7 Ekaina

GRANDE DAYS presenta "A WAY TO COLLAPSE" (rock alternativo, DSS) + DOŃA (alternative rock, NAV)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

5

Ekaina

Asteazkena, 5 Ekaina

HIRO KONE (experimental, industrial, electronic, USA) + REYKJAVIK606 (experimental, ambient, electronic, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

3

Ekaina

Astelehena, 3 Ekaina

COCAINE PISS (queer punk, BEL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

2

Ekaina

Igandea, 2 Ekaina

HILDA LIZARAZU (pop, rock, acústico, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

1

Ekaina

Larunbata, 1 Ekaina

REUNIÓN BIG BAND (jazz, funk, latin, groove, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

31

Maiatzaren

Ostirala, 31 Maiatzaren

LEWIS OFMAN (lo-fi pop, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

30

Maiatzaren

Osteguna, 30 Maiatzaren

HOMESHAKE (indie-pop, lo-fi R&B, CAN) + ABC DIALECT (electronic, funk, pop, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

29

Maiatzaren

Asteazkena, 29 Maiatzaren

THE CYNICS: ROCK'N'ROLL 30 ANNIVERSARY (garage rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

27

Maiatzaren

Astelehena, 27 Maiatzaren

CATE LE BON (pop, indie, psych, Gales)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

25

Maiatzaren

Larunbata, 25 Maiatzaren

AVIADOR DRO: 40 ANIVERSARIO (synth pop, MADRID)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

24

Maiatzaren

Ostirala, 24 Maiatzaren

CAPSULA (garage rock, psych EH/ARG) + ARROTZAK (punk rock, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

23

Maiatzaren

Osteguna, 23 Maiatzaren

LA URSS (punk, GRA) + VULK (postpunk, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

22

Maiatzaren

Asteazkena, 22 Maiatzaren

ALDOUS RH (dream pop, r&b, soul 70's, psych, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

19

Maiatzaren

Igandea, 19 Maiatzaren

LEE BAINS III & THE GLORY FIRES (southern rock, punk, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

18

Maiatzaren

Larunbata, 18 Maiatzaren

MUJERES (garage, rock, BCN) + 107 FAUNOS (rock, lofi, pop, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

17

Maiatzaren

Ostirala, 17 Maiatzaren

IRIE VIBZ #7: PETER YOUTHMAN + JR ROY + DAPATCH + I FI (reggae, dub, rocksteady, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

17

Maiatzaren

Ostirala, 17 Maiatzaren

ELENA SETIÉN (ambient pop, indie, songwriter, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

16

Maiatzaren

Osteguna, 16 Maiatzaren

THE ESSEX GREEN (neo-psychedelic pop, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

14

Maiatzaren

Asteartea, 14 Maiatzaren

DANIEL ROMANO (rock, pop, folk, country, CAN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

12

Maiatzaren

Igandea, 12 Maiatzaren

SARA HEBE (cumbia, hip hop, punk, pop, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

11

Maiatzaren

Larunbata, 11 Maiatzaren

SOLEÁ MORENTE (pop, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

10

Maiatzaren

Ostirala, 10 Maiatzaren

PEDRINA (tropical pop, COL) + EL REMOLÓN (technopop, cumbia, electro, reggaeton, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

8

Maiatzaren

Asteazkena, 8 Maiatzaren

GLAMS SKANKS (punkrock, glam, Los Ángeles) by Red Ribbon Music

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

4

Maiatzaren

Larunbata, 4 Maiatzaren

THE LIMBOOS (exotic rhythm and blues, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

3

Maiatzaren

Ostirala, 3 Maiatzaren

MOLLY NILSSON (synth pop, Swe) + MOW (pop, electronica MAD) + GANGES (dreampop, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

2

Maiatzaren

Osteguna, 2 Maiatzaren

THE MOLOCHS (garage, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

1

Maiatzaren

Asteazkena, 1 Maiatzaren

HEAVY FEATHER (rock, SWE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

27

Apirilaren

Larunbata, 27 Apirilaren

SAM'S RAVE: BEESMUNT SOUNDSYSTEM + BALEAONDA DJs + MAXI FISCHER

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

27

Apirilaren

Larunbata, 27 Apirilaren

KAOM FEST by GURE BAZTERRAK: GIARDINI di MIRŇ + JEAN JEAN + LUKIEK + JAUNDONE

Dabadaba, Donostia/San Sebastian



Osteguna

25

Apirilaren

Osteguna, 25 Apirilaren

47SOUL (shamstep, electronic, JOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

23

Apirilaren

Asteartea, 23 Apirilaren

ALL THEM WITCHES (psych rock, USA) + SWEDISH DEATH CANDY (psych rock, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

21

Apirilaren

Igandea, 21 Apirilaren

NAXATRAS (stoner, psych rock, GRE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

19

Apirilaren

Ostirala, 19 Apirilaren

DBDB CLUB NIGHTS: DJ TENNIS (leftfield, electro, house, techno, ITA) + TUBER (tech-house, DSS) + ANDERETX (tech-house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

19

Apirilaren

Ostirala, 19 Apirilaren

KOKO-JEAN & THE TONICS (r&b, soul, blues, r'n'r, 50's, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

17

Apirilaren

Asteazkena, 17 Apirilaren

BAE w/ LA ZOWI (trap, BCN) + MITTO KORONKON & RIDGEXRACER (rap, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

15

Apirilaren

Astelehena, 15 Apirilaren

THE EMBROOKS (freakbeat, garage, psych, powerpop, 60's, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

14

Apirilaren

Igandea, 14 Apirilaren

RESKUE MUSIK

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

13

Apirilaren

Larunbata, 13 Apirilaren

ADRENALIZED (hardcore melódico, DSS) + TENPERA (noise rock alternativo, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

12

Apirilaren

Ostirala, 12 Apirilaren

FRANKIE COSMOS (indie, pop, USA) + IAN SWEET (indie, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

11

Apirilaren

Osteguna, 11 Apirilaren

DABADABA FLAMENCO: ISRAEL FERNÁNDEZ

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

10

Apirilaren

Asteazkena, 10 Apirilaren

FLAVIEN BERGER (synth pop, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

8

Apirilaren

Astelehena, 8 Apirilaren

ZEBRA HUNT (indie, pop, Seattle) + RIO ARGA (pop, Pamplona)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

7

Apirilaren

Igandea, 7 Apirilaren

DAVE KUSWORTH (glam rock, UK) + THE LOONS (psych, freakbeat, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

6

Apirilaren

Larunbata, 6 Apirilaren

KRII: VIOLET (techno, breakbeats, acid, POR) + EDDIE MAE (future house, tech, DSS) + FRANCES BE (up tempo house, techno, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

6

Apirilaren

Larunbata, 6 Apirilaren

COHEN (ÚLTIMO CONCIERTO + PROYECCIÓN DEL DOCUMENTAL 'DIGRESIÓN')

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

5

Apirilaren

Ostirala, 5 Apirilaren

LEE 'SCRATCH' PERRY (reggae, dub, JAM) + TACUMAH (reggae, DSS)

CC Intxaurrondo KE, Donostia / San Sebastián



Ostirala

5

Apirilaren

Ostirala, 5 Apirilaren

JUNGLE BY NIGHT (afrobeat, HOL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

5

Apirilaren

Ostirala, 5 Apirilaren

LA YEGROS en Kubik, Vitoria - Gasteiz

Sala Kubik, Vitoria / Gasteiz



Osteguna

4

Apirilaren

Osteguna, 4 Apirilaren

LA YEGROS en Stage Live, Bilbao

Stage Live, Bilbao



Osteguna

4

Apirilaren

Osteguna, 4 Apirilaren

SPINN (indie, dream pop, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

3

Apirilaren

Asteazkena, 3 Apirilaren

LA YEGROS en Dabadaba, Donostia/San Sebastian

Dabadaba, Donostia/San Sebastian



Asteazkena

3

Apirilaren

Asteazkena, 3 Apirilaren

CAVE (psychedelic rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

2

Apirilaren

Asteartea, 2 Apirilaren

THE FLESHTONES (garage, rock, NYC)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

30

Martxoaren

Larunbata, 30 Martxoaren

5ş ANIVERSARIO DBDB: ZA! + CUPIDO + MELENAS + ALVVA + DJ ARAŃA + ATRACO NEGRATA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

29

Martxoaren

Ostirala, 29 Martxoaren

CHICA DJs (reggaeton, dancehall, trap, r&b, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

29

Martxoaren

Ostirala, 29 Martxoaren

TOUNDRA (rock instrumental, Madrid) + HYEDRA (post rock instrumental, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

28

Martxoaren

Osteguna, 28 Martxoaren

RICARDO LEZÓN (indie, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

27

Martxoaren

Asteazkena, 27 Martxoaren

SICKBOYZ (punk, hardcore, GER) + RATPAK (punk rock, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

24

Martxoaren

Igandea, 24 Martxoaren

THE QUEERS (punk rock, USA) + THE MANGES (punk rock, ITA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

23

Martxoaren

Larunbata, 23 Martxoaren

DBDB CLUB NIGHTS: YOUNG MARCO (disco, house, tech, HOL) + ORPHIDAL (cosmic disco, proto house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

23

Martxoaren

Larunbata, 23 Martxoaren

ROB HERON & THE TEA PAD ORCHESTRA [western swing, blues, gypsy jazz, country, UK]

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

22

Martxoaren

Ostirala, 22 Martxoaren

DBDB CLUB NIGHTS: CHRISTIAN LÖFFLER (house, tech, idm, GER) + PIEK + VILA XXX

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

22

Martxoaren

Ostirala, 22 Martxoaren

GUADALUPE PLATA (rock'n'roll, Andalucía)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

21

Martxoaren

Osteguna, 21 Martxoaren

IZAR & STAR: AITOR ETXEBARRIA vs. DAVID LYNCH & RRUCCULLA vs. FLYING LOTUS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

20

Martxoaren

Asteazkena, 20 Martxoaren

KIM LENZ (rockabilly, country, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

17

Martxoaren

Igandea, 17 Martxoaren

FATIMA & THE EGLO LIVE BAND (modern r&b, soul, hip hop, SWE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

16

Martxoaren

Larunbata, 16 Martxoaren

DBDB CLUB NIGHTS NABIHAH IQBAL (Ninja Tune, UK) + KEEP_A & BALZA (Haus of Beats, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

16

Martxoaren

Larunbata, 16 Martxoaren

IZAKI GARDENAK (pop, folk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

15

Martxoaren

Ostirala, 15 Martxoaren

JOVEN MATA + SAALSA + BELLACA (dancehall, (t)rap, reggaetón, r&b, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

15

Martxoaren

Ostirala, 15 Martxoaren

BLOWFUSE (punk rock, CAT) + FLYSHIT (punk, hardcore, EH) + NORKZER (punk, hardcore, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

14

Martxoaren

Osteguna, 14 Martxoaren

APARTAMENTOS ACAPULCO (alternativa, indie, pop, GRA) + BESTIA BEBÉ (alternativa, kraut, indie, ARG)

Dabadaba, Donostia/San Sebastian



Asteartea

12

Martxoaren

Asteartea, 12 Martxoaren

MR. SIPP (mississippi delta blues, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

10

Martxoaren

Igandea, 10 Martxoaren

DOWNTOWN BOYS (punk, rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

9

Martxoaren

Larunbata, 9 Martxoaren

JACQUES GREENE (Lucky Me, CAN) + EDDIE MAE (Krii, Moon Safari, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

9

Martxoaren

Larunbata, 9 Martxoaren

JAAKKO EINO KALEVI (psych-pop, FIN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

8

Martxoaren

Ostirala, 8 Martxoaren

UJI DJ SET (electrónica, afro, folklórico, world music, Buenos Aires)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

8

Martxoaren

Ostirala, 8 Martxoaren

MAKA (hip hop, trap, flamenco, reggaeton, fusion, GRA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

7

Martxoaren

Osteguna, 7 Martxoaren

IZAH (modern r&b, pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

5

Martxoaren

Asteartea, 5 Martxoaren

THE SCHIZOPHONICS (rock & roll, fuzz, garage, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

2

Martxoaren

Larunbata, 2 Martxoaren

CARNAVAL: POKEMON GO EDITION!

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

2

Martxoaren

Larunbata, 2 Martxoaren

LA HABITACIÓN ROJA (pop, rock, indie, Valencia)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

1

Martxoaren

Ostirala, 1 Martxoaren

IRIE VIBZ #4: JIMMIE DUB TROUBLES [reggae, dub, UK] + GEORGE PALMER + KOBO DADDA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

1

Martxoaren

Ostirala, 1 Martxoaren

CRIM (punk rock, CAT) + Brigade Loco (rock, BER)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

28

Otsaila

Osteguna, 28 Otsaila

THE URBAN VOODOO MACHINE (rock, blues, folk, world music, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

23

Otsaila

Larunbata, 23 Otsaila

ESPIRAL: BYRON THE AQUARIUS (house, USA) + MANCI (funk, boogie, jazz, disco, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

22

Otsaila

Ostirala, 22 Otsaila

CHUCHAMBA #2: FÖNK + DJ RASK (Rap, Trap, Dancehall, Reggaeton, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

22

Otsaila

Ostirala, 22 Otsaila

ARIZONA BABY (indie rock, Valladolid)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

21

Otsaila

Osteguna, 21 Otsaila

CLOUD NOTHINGS (hardcore, USA) + OKI MOKI (pop punk, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

19

Otsaila

Asteartea, 19 Otsaila

KAMCHATKA (hard rock, stoner, blues, SWE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

17

Otsaila

Igandea, 17 Otsaila

ROBBY PEOPLES & THE CONGRESS (rock&roll, rhythm&blues, soul, jazz, country, psicodelia, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

16

Otsaila

Larunbata, 16 Otsaila

ID: GIULIANO LOMONTE (deep, tech, hypnotic, ITA) + PIZKY (tech, house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

16

Otsaila

Larunbata, 16 Otsaila

GUS DAPPERTON (new wave, synth, dream-pop, USA) + LOIS (slacker jazz, Madrid)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

15

Otsaila

Ostirala, 15 Otsaila

DIMELOW: UMAMI (global bass, MAD) + ATODAMADRE (tropical, bass, reggaeton, dancehall, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

15

Otsaila

Ostirala, 15 Otsaila

LOS TIKI PHANTOMS (surf, r'n'r, BCN) + MONTE DEL OSO (indie, rock, PAM)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

14

Otsaila

Osteguna, 14 Otsaila

IZAR & STAR: JUANJO NAVAS (flamenco) + SONIC TRASH (rock) VS. ENRIQUE MORENTE + OMEGA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

11

Otsaila

Astelehena, 11 Otsaila

WREKMEISTER HARMONIES (post-rock, metal, drone, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

9

Otsaila

Larunbata, 9 Otsaila

15 YEARS OF PHONICA: ROMAN FLÜGEL + SIMON RIGG + GÖO!

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

9

Otsaila

Larunbata, 9 Otsaila

LOS HERMANOS CUBERO (folk, americana, acoustic, bluegrass, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

8

Otsaila

Ostirala, 8 Otsaila

YUNG BEEF DJ SET (trap, reggaeton, dancehall, BCN) + BRAVA (hip hop, dancehall, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

8

Otsaila

Ostirala, 8 Otsaila

FERNANDO ALFARO (pop, indie, rock, Albacete)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

7

Otsaila

Osteguna, 7 Otsaila

DAVID PALOMAR + RAFAEL RODRÍGUEZ "EL CABEZA" (flamenco, Cádiz)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

5

Otsaila

Asteartea, 5 Otsaila

DONNY BENÉT (post-disco, Sydney)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

2

Otsaila

Larunbata, 2 Otsaila

BAE w/ MELLA DEE (house, tech, UK) + GELA (electronic, ES)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

2

Otsaila

Larunbata, 2 Otsaila

OSKAR BENAS INSTRO COMBO (surf rock, psych, exotica, EH) + BIG BOB RAILROAD (acoustic, blues, folk, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

1

Otsaila

Ostirala, 1 Otsaila

MDE CLICK (rap, Burgos) + DANEL x KNZ + DJ SM

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

1

Otsaila

Ostirala, 1 Otsaila

VIVA SUECIA (indie rock, Murcia)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

30

Urtarrila

Asteazkena, 30 Urtarrila

PREOCCUPATIONS + SERPIENTE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

26

Urtarrila

Larunbata, 26 Urtarrila

DABADUB FEST #3: WEEDING DUB (FR) + RUDE KANKA (EH) + NORTH-ASUNA (EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

26

Urtarrila

Larunbata, 26 Urtarrila

IZAR & STAR: JOXAN ARTZE. TXORIA TXORI! BAS(H)OAN + AMORANTE + AKAUZAZTE + IBON RG

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

25

Urtarrila

Ostirala, 25 Urtarrila

DBDB CLUB NIGHTS: JESSY LANZA DJ SET (electronic, hyperdub, CAN) + THIS IST (guetto house, cosmic disco, funk, OIA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

19

Urtarrila

Larunbata, 19 Urtarrila

ID #26: GALIANO + PIZKY + ORPHIDAL (tech-house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

18

Urtarrila

Ostirala, 18 Urtarrila

ERASMUS PARTY: END OF EXAMS! w/ ADRIANA GAULTIER + MARIO AZURZA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

18

Urtarrila

Ostirala, 18 Urtarrila

RUFUS T. FIREFLY (alternative rock, Madrid)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

17

Urtarrila

Osteguna, 17 Urtarrila

JOSEBA IRAZOKI ETA LAGUNAK (rock contemporáneo, folk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

16

Urtarrila

Asteazkena, 16 Urtarrila

LEAH SENIOR (folk, Melbourne)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

12

Urtarrila

Larunbata, 12 Urtarrila

DOCK OF THE BAY PARTY: MIQUI PUIG DJ, SUGAR & SPICE, ARBI SQUAD DJS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

12

Urtarrila

Larunbata, 12 Urtarrila

ANGELUS APATRIDA + HILOTZ + OVERLOUD (metal, Albacete & EH) en CC LARRATXO KE

CC Larratxo KE, Donostia / San Sebastián



Ostirala

11

Urtarrila

Ostirala, 11 Urtarrila

OREKA: ISHMAEL ENSEMBLE DJ SET (electronic, psych-jazz, UK) + KINO INTERNATIONAL (electronic, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

11

Urtarrila

Ostirala, 11 Urtarrila

TERRIER (garage, pop, lo-fi, Mad) + HIS MAJESTY THE KING (rock, Mad) + THE BLOODY MAGIC NAILS (garage, punk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

10

Urtarrila

Osteguna, 10 Urtarrila

THE KING KHAN & BBQ SHOW (garage, R&B, punk, Montreal)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

5

Urtarrila

Larunbata, 5 Urtarrila

BAE w/ MS NINA DJ SET (reggaeton, ARG) + MERCA BAE (dancehall, reggaeton, SAL) + FEARZ (guetto house, future beats, OVI)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

5

Urtarrila

Larunbata, 5 Urtarrila

KOKOSHCA + LA ESTRELLA DE DAVID (indie, EH & Cat)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

4

Urtarrila

Ostirala, 4 Urtarrila

GUACAMAYO TROPICAL DJS (electrocumbia, tropical bass, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

4

Urtarrila

Ostirala, 4 Urtarrila

COBRA + ERASO (metal, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

31

Abenduaren

Astelehena, 31 Abenduaren

NOCHEVIEJA DABADABA: ANIMATED MULTIVERSE EDITION

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

29

Abenduaren

Larunbata, 29 Abenduaren

ÜZTA 2018: P3Z, GAZTA & MANCI PLAYING 2018 FAVOURITES

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

29

Abenduaren

Larunbata, 29 Abenduaren

THE LOOKERS (garage rock, Ziburu) + MUSKULO (instrumental, Oiartzun)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

28

Abenduaren

Ostirala, 28 Abenduaren

FLACA + KIGO + HO$OI (reguetón, dancehall, club, Arg & DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

28

Abenduaren

Ostirala, 28 Abenduaren

PET FENNEC (alternative rock, DSS) + WE ARE APES, HELLO (powerpop, Eibar&Ermua)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

27

Abenduaren

Osteguna, 27 Abenduaren

ESKEAN KRISTÖ (rock and roll, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

25

Abenduaren

Asteartea, 25 Abenduaren

NOCHEBUENA DBDB



2018

23

Abenduaren

Igandea, 23 Abenduaren

NUEVO CATECISMO CATÓLICO + AITOR OCHOA & MAD MULE (punk rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

22

Abenduaren

Larunbata, 22 Abenduaren

ESPIRAL: MARCEL VOGEL (disco, house, funk, GER) + MANCI (DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

22

Abenduaren

Larunbata, 22 Abenduaren

VULK (post punk, Bio) + LA PLATA (post punk, Val)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

21

Abenduaren

Ostirala, 21 Abenduaren

CECILIO G (trap, punk, BCN) + GORPUZKINGZ (euskal trap, EH) + BLANCO NUCLEAR + ATODAMADRE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

15

Abenduaren

Larunbata, 15 Abenduaren

ID #25: STEVE O'SULLIVAN (live) + KOLDO INTERMUSIC + GALIANO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

15

Abenduaren

Larunbata, 15 Abenduaren

JOE LA REINA (pop rock, DSS) + CLUB DEL RIO (folk, Mad)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

14

Abenduaren

Ostirala, 14 Abenduaren

BAD GYAL (DJ SET) + BRAVA (dancehall, trap, reggaeton, DSS) + MAMBÉ & DANOCHILANGO (cumbia, dancehall, tropical, Copenhagen)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

14

Abenduaren

Ostirala, 14 Abenduaren

SHE ROCKS FEST: HINDS + MOURN + ESTROGENUINAS + MELENAS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

13

Abenduaren

Osteguna, 13 Abenduaren

MAMBÉ & DANOCHILANGO live (cumbia, dancehall, tropical, Copenhagen)

Heliogabal, Barcelona



2018

13

Abenduaren

Osteguna, 13 Abenduaren

KIKI MORENTE (flamenco, Granada)

Dabadaba,



2018

8

Abenduaren

Larunbata, 8 Abenduaren

KRII: NAZIRA + OPE LOEB + EDDI MAE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

8

Abenduaren

Larunbata, 8 Abenduaren

CAROLINA DURANTE + LAS LIGAS MENORES (indie, noise, pop, Mad)

Dabadaba,



2018

7

Abenduaren

Ostirala, 7 Abenduaren

DELOREAN AFTERPARTY: PRIMO DJs (house, pop, DSS) + ARIZONAKO BILLY (electronic, ZTZ)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

7

Abenduaren

Ostirala, 7 Abenduaren

THE MODEL ROCKETS (power pop, USA) en KUTXA KULTUR KLUBA (TABAKALERA)

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

7

Abenduaren

Ostirala, 7 Abenduaren

DELOREAN x LABOA (experimental, popular song, electronic, EH)



2018

6

Abenduaren

Osteguna, 6 Abenduaren

LONKER SEE (dark-psych-jazz, Pol)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

6

Abenduaren

Osteguna, 6 Abenduaren

AARON ABERNATHY (soul, USA) en KUTXA KULTUR KLUBA (TABAKALERA)

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

5

Abenduaren

Asteazkena, 5 Abenduaren

THG SHOWCASE: EL_TXEF_A

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

1

Abenduaren

Larunbata, 1 Abenduaren

DABADABA CLUB NIGHTS: MINOR SCIENCE + KATZA + PASSAND

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

1

Abenduaren

Larunbata, 1 Abenduaren

MAVI PHOENIX + HAKIMA FLISSI (hip hop. r&b, AUS)

Dabadaba,



2018

30

Azaroaren

Ostirala, 30 Azaroaren

IRIE VIBZ #2: DOBLE LION SOUNDSYSTEM + LAIA SELECTORA + SIR JAMES + RANKING SEPAH

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

29

Azaroaren

Osteguna, 29 Azaroaren

WIRE (post-punk, UK) + RUKULA (instrumental, EH)

Dabadaba,



2018

28

Azaroaren

Asteazkena, 28 Azaroaren

U.S. GIRLS (dream, glam, pop, USA)



2018

25

Azaroaren

Igandea, 25 Azaroaren

FDFUNK (funk, DSS)

Dabadaba,



2018

24

Azaroaren

Larunbata, 24 Azaroaren

RYLEY WALKER (folk, USA)



2018

24

Azaroaren

Larunbata, 24 Azaroaren

BAE: DJ BORING + ALVVA

Donostia / San Sebastián



2018

23

Azaroaren

Ostirala, 23 Azaroaren

CHUCHAMBA: FÖNK + SP + LASHE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

23

Azaroaren

Ostirala, 23 Azaroaren

AURORA & THE BETRAYERS (soul-rock, Mad)

Dabadaba,



2018

20

Azaroaren

Asteartea, 20 Azaroaren

Aplazado a martes 20/11/2018 - FEMI KUTI (Afrobeat Royalty, Nig)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

17

Azaroaren

Larunbata, 17 Azaroaren

ID #24: ANTHEA + HAMID

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

17

Azaroaren

Larunbata, 17 Azaroaren

KAYDY CAIN + A1 GOLDIE en Kubik, Vitoria - Gasteiz

Sala Kubik, Vitoria / Gasteiz



2018

17

Azaroaren

Larunbata, 17 Azaroaren

ELEFANTES (pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

16

Azaroaren

Ostirala, 16 Azaroaren

EL BLOQUE DJs + FLACA + SARA'N'DONGA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

16

Azaroaren

Ostirala, 16 Azaroaren

KAYDY CAIN + A1 GOLDIE en Dabadaba, Donostia

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

15

Azaroaren

Osteguna, 15 Azaroaren

ENDLESS BOOGIE @ Dabadaba

Dabadaba,



2018

14

Azaroaren

Asteazkena, 14 Azaroaren

IT IT ANITA (noise rock, post punk, Bel)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



09 Aza
10 Aza

Ostirala, 9 Azaroaren

DOBLE CHECK FESTIBALA

Dabadaba,



2018

8

Azaroaren

Osteguna, 8 Azaroaren

Hi-Risers

Dabadaba,



2018

3

Azaroaren

Larunbata, 3 Azaroaren

BAE: Lena Willikens + Tutu



2018

3

Azaroaren

Larunbata, 3 Azaroaren

Akauzazte + IbonRG



2018

2

Azaroaren

Ostirala, 2 Azaroaren

Fino Oyonarte + Giorgio Bassmatti



2018

1

Azaroaren

Osteguna, 1 Azaroaren

MAIORANO (garaje soul, Holanda) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

31

Urria

Asteazkena, 31 Urria

Ghost Number & His Tipsy Gypsies / Halloween concert



2018

31

Urria

Asteazkena, 31 Urria

Halloween Dabadaba



2018

28

Urria

Igandea, 28 Urria

BOOGARINS (psych, Bra)



2018

27

Urria

Larunbata, 27 Urria

GASPAR ANTUŃA + P3Z

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

26

Urria

Ostirala, 26 Urria

Systema Solar afterparty: Putxero Sonidero + Lola Manola + Atodamadre

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

26

Urria

Ostirala, 26 Urria

SYSTEMA SOLAR



2018

25

Urria

Osteguna, 25 Urria

El Petit De Cal Eril (pop, Cat)



2018

22

Urria

Astelehena, 22 Urria

The Stevensons Ranch Davidians (psych - folk - rock, CAN)

Dabadaba,



2018

20

Urria

Larunbata, 20 Urria

DBDB CLUB NIGHTS: HENRY SAIZ



2018

20

Urria

Larunbata, 20 Urria

The Tibbs (soul, hol)* EN KUTXA KULTUR KLUBA, TABAKALERA



2018

19

Urria

Ostirala, 19 Urria

LOS BENGALA (rock'n'roll, Zgz)



2018

19

Urria

Ostirala, 19 Urria

SUDOR: PEDRO LADROGA + MARK LUVVA + BUNGALOVV



2018

18

Urria

Osteguna, 18 Urria

JULIE DOIRON



2018

14

Urria

Igandea, 14 Urria

KLLO (aus) + GRAHAM VAN PELT (can)

Dabadaba, Donostia-SanSebastián



2018

13

Urria

Larunbata, 13 Urria

BAE: Marvin & Guy + Mkol + Arizonako Billy



2018

13

Urria

Larunbata, 13 Urria

FANFARE CIOCARLIA (balkan brass band, Rom)



2018

12

Urria

Ostirala, 12 Urria

SYNTH E HOES



2018

12

Urria

Ostirala, 12 Urria

SYNTH E HOES



2018

12

Urria

Ostirala, 12 Urria

WAVE PICTURES (UK, indie) + CIGÜEŃA



2018

11

Urria

Osteguna, 11 Urria

DELVON LAMARR ORGAN TRIO (en KUTXA KULTUR KLUBA, TABAKALERA)



2018

11

Urria

Osteguna, 11 Urria

JAVIERA MENA (electro-pop, Chi)



2018

6

Urria

Larunbata, 6 Urria

KAMAAL WILLIAMS (Live) + HENRY WU + MANCI + KINO INTERNACIONAL



2018

5

Urria

Ostirala, 5 Urria

The Parrots + The Goon Sax

Dabadaba,



2018

29

Iraila

Larunbata, 29 Iraila

DBDB CLUB NIGHTS: Mike Servito + Les Alsborregach



2018

29

Iraila

Larunbata, 29 Iraila

LOS BRAZOS (rock, blues, bil)



2018

28

Iraila

Ostirala, 28 Iraila

DBDB DJs + Apache Kid (Apertura de puertas 02:00 am)



2018

26

Iraila

Asteazkena, 26 Iraila

NICKEL AND ROSE (country, roots, americana, USA)



2018

25

Iraila

Asteartea, 25 Iraila

THE STEVENSON RANCH DAVIDIANS (cosmic pysch, USA)



2018

24

Iraila

Astelehena, 24 Iraila

Jeffrey Lewis & The Bolts (folk, indie, USA)

Dabadaba,



2018

22

Iraila

Larunbata, 22 Iraila

Wooden Shjips (psicodelia, USA) + The Asteroid No.4

Dabadaba,



2018

22

Iraila

Larunbata, 22 Iraila

ESPIRAL: MANCI + ORPHIDAL B2B



2018

21

Iraila

Ostirala, 21 Iraila

AIZKORAK ZORROZTU + LADY BANANA



2018

20

Iraila

Osteguna, 20 Iraila

Erotic Market (futurist r&b, FR)



2018

19

Iraila

Asteazkena, 19 Iraila

Jeff Rosenstock + Tenpera (punk-rock, USA)

Dabadaba,



2018

18

Iraila

Asteartea, 18 Iraila

THE SAFES (powerpop, USA)



2018

15

Iraila

Larunbata, 15 Iraila

I.D #23: LAZARE HOCHE



2018

15

Iraila

Larunbata, 15 Iraila

LIE DETECTORS + SUBSONICS + CLANKS (rock'n'roll, Eus/Usa/Fr)



2018

13

Iraila

Osteguna, 13 Iraila

Shannon & The Clams (rock'n'roll, USA) + The Projectivers

Dabadaba,



2018

12

Iraila

Asteazkena, 12 Iraila

SAM DOORES & THE HORSE EYED MEN (folk, country, USA)



2018

11

Iraila

Asteartea, 11 Iraila

ABSTRACT ARTIMUS



2018

8

Iraila

Larunbata, 8 Iraila

The Fresh & Onlys + Exnovios (psicodelia, pop, USA & Pamplona)

Dabadaba,



2018

8

Iraila

Larunbata, 8 Iraila

KRII: Eris Drew + Frances Be + Eddie Mae



2018

7

Iraila

Ostirala, 7 Iraila

Arms and Sleepers + My Expansive Awareness

Dabadaba,



2018

7

Iraila

Ostirala, 7 Iraila

Atodamadre & Miravalles



2018

6

Iraila

Osteguna, 6 Iraila

TEX & SUN FLOWER SEED (reggae, ska, cumbia, Jap) + CARIBBEAN DANDY Djs



2018

1

Iraila

Larunbata, 1 Iraila

BAE: Sticky M.A. + Bea Pelea + Flaca + La Diabla



2018

31

Abuztua

Ostirala, 31 Abuztua

DBDB Club Nights: Pional + This Ist + Arizonako Billy

Dabadaba,



2018

29

Abuztua

Asteazkena, 29 Abuztua

Holy Wave (psych, USA)



2018

26

Abuztua

Igandea, 26 Abuztua

Pedrina (tropipop, Col) + Laguna Pai (reggae, Per)



2018

25

Abuztua

Larunbata, 25 Abuztua

P3Z GONBIDATUAK: NAVA & CHEMA AMA



2018

24

Abuztua

Ostirala, 24 Abuztua

Meneo + Dabadaba Djs cumbia set



2018

18

Abuztua

Larunbata, 18 Abuztua

I.D #22: FRANCO CINELLI + JORDAN + GALIANO B2B LOREAK



2018

17

Abuztua

Ostirala, 17 Abuztua

Espiral: Manci + Aitor Molina



2018

17

Abuztua

Ostirala, 17 Abuztua

Cadence Weapon (Hip-hop, Can)



2018

16

Abuztua

Osteguna, 16 Abuztua

THG Jon Costas



2018

14

Abuztua

Asteartea, 14 Abuztua

BAE: MALL GRAB + NITE FLEIT + ALVVA



2018

11

Abuztua

Larunbata, 11 Abuztua

BAE: Pender Street Steppers + Balza



2018

11

Abuztua

Larunbata, 11 Abuztua

Nortec Collective



2018

4

Abuztua

Larunbata, 4 Abuztua

Glad Is The Night: Huntleys & Palmers + Javi Der

Dabadaba,



2018

28

Uztailaren

Larunbata, 28 Uztailaren

BAE: TASH LC + SILVIA BIANCHI + SARA N'DONGA



2018

27

Uztailaren

Ostirala, 27 Uztailaren

Joy Orbison + Katza - OFF Jazzaldia Gauak

Dabadaba,



2018

27

Uztailaren

Ostirala, 27 Uztailaren

Meridian Brothers (cumbia psicodélica, Colombia) @ Dabadaba

Dabadaba,



2018

26

Uztailaren

Osteguna, 26 Uztailaren

DBDB CLUB NIGHTS: Mr Thing + Sum$hee + Manci



2018

24

Uztailaren

Asteartea, 24 Uztailaren

Donny Benét (post-disco, Australia) + Pablo Rios

Dabadaba,



2018

21

Uztailaren

Larunbata, 21 Uztailaren

MOSCOMAN + MAIK MIROUX

Dabadaba, Donostia-San Sebastian



2018

20

Uztailaren

Ostirala, 20 Uztailaren

Caroline Rose (r'n'r, pop, USA)

Dabadaba,



2018

20

Uztailaren

Ostirala, 20 Uztailaren

SOY UNA PRINGADA DJ + SANSEX DJ



2018

18

Uztailaren

Asteazkena, 18 Uztailaren

La Yegros (cumbia, Arg)



2018

14

Uztailaren

Larunbata, 14 Uztailaren

DBDB Club Nights: Ana Helder + Frances Be + Eddie Mae



2018

14

Uztailaren

Larunbata, 14 Uztailaren

Bayonne (pop, electrónica) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

13

Uztailaren

Ostirala, 13 Uztailaren

RIOBAMBA (NY, Apocalipsis) + ATODAMADRE + ARAKAMURA



2018

12

Uztailaren

Osteguna, 12 Uztailaren

Les Filles de Illighadad (folk, vanguardia, Níger) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

10

Uztailaren

Asteartea, 10 Uztailaren

Dropkick (indie pop, Escocia)

Dabadaba,



2018

7

Uztailaren

Larunbata, 7 Uztailaren

ID: Chez Damier + Orphidal

Dabadaba,



2018

6

Uztailaren

Ostirala, 6 Uztailaren

BED RUGS (psych, Bel)



2018

6

Uztailaren

Ostirala, 6 Uztailaren

TELMO TRENOR (live) + Abu Sou + Chez Ed + Ene!



2018

1

Uztailaren

Igandea, 1 Uztailaren

DEROBERT & THE HALF TRUTHS (soul)



2018

30

Ekaina

Larunbata, 30 Ekaina

Forbidden Colours 3.urteurrena: Balza, El_Txef_A, Kastil, Katza, Willy Kasper

Dabadaba,



2018

30

Ekaina

Larunbata, 30 Ekaina

WAS (dancepop, house, Biz)



2018

29

Ekaina

Ostirala, 29 Ekaina

Crystal Fighters DJ Set + Arbi Squad Djs

Dabadaba,



2018

29

Ekaina

Ostirala, 29 Ekaina

La URSS (punk, Granada)

Dabadaba,



2018

23

Ekaina

Larunbata, 23 Ekaina

IBIZA PAREO (Electropop, ARG)

Dabadaba, Donostia-San Sebastian



2018

23

Ekaina

Larunbata, 23 Ekaina

Bae: Bawrut + Orphidal



2018

21

Ekaina

Osteguna, 21 Ekaina

Stephen's Shore + Los Nuevos Hobbies (indie pop) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

15

Ekaina

Ostirala, 15 Ekaina

SIERRA + MELENAS (pop, garaje, Madrid-Pamplona)

Dabadaba,



2018

13

Ekaina

Asteazkena, 13 Ekaina

MORAU + OSO FAN @ Dabadaba

Dabadaba,



2018

9

Ekaina

Larunbata, 9 Ekaina

DBDB Club Nights: Afrobot + Miqkael (IntergalacticFM)

Dabadaba,



2018

4

Ekaina

Astelehena, 4 Ekaina

WAXAHATCHEE (indie-rock, USA) + PET FENNEC

Dabadaba,



2018

2

Ekaina

Larunbata, 2 Ekaina

TRANSISTOR ARKESTRA + THE NORTHAGIRRES



2018

1

Ekaina

Ostirala, 1 Ekaina

IZAR & STAR: MALCOM YOUNG'S HIGHWAY TO HELL



2018

29

Maiatzaren

Asteartea, 29 Maiatzaren

Ramirez Exposure + Marc Jonson (folk-rock) / Dabadaba



2018

27

Maiatzaren

Igandea, 27 Maiatzaren

Night Beats (psych-rock, USA) + Warbly Jets en Dabadaba

Dabadaba,



2018

26

Maiatzaren

Larunbata, 26 Maiatzaren

Ainara Legardon + Hatxe en Dabadaba

Dabadaba,



2018

23

Maiatzaren

Asteazkena, 23 Maiatzaren

POWERSOLO (r'n'r, Dinamarca) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

22

Maiatzaren

Asteartea, 22 Maiatzaren

THE MAGGIE'S MARSHMALLOWS (Garage-Punk, CZ)



2018

16

Maiatzaren

Asteazkena, 16 Maiatzaren

Vundabar (indie-rock, USA)

Dabadaba,



2018

14

Maiatzaren

Astelehena, 14 Maiatzaren

Red Baraat (jazz,funk,bhangra, NYC)

Dabadaba,



2018

13

Maiatzaren

Igandea, 13 Maiatzaren

Cuello (powerpop-hc), Valencia

Dabadaba,



2018

12

Maiatzaren

Larunbata, 12 Maiatzaren

DBDB CLUB NIGHTS: CORA NOVOA + OPE LOEB



2018

11

Maiatzaren

Ostirala, 11 Maiatzaren

Bigott + Chalet Rosa (indie, pop, Zgz - Log)

Dabadaba,



2018

10

Maiatzaren

Osteguna, 10 Maiatzaren

BLACK LIPS + ALBERT CAVALIER (garaje-punk, USA)

Dabadaba,



2018

10

Maiatzaren

Osteguna, 10 Maiatzaren

DEATH ALLEY + HONEYMOON DISEASE (hard-rock) en KUTXA KULTUR KLUBA

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

9

Maiatzaren

Asteazkena, 9 Maiatzaren

MINAMI DEUTSCH (kraut, psych, Jap)



2018

7

Maiatzaren

Astelehena, 7 Maiatzaren

BITCHIN' BAJAS (experimental, drone, ambient, USA)

Dabadaba,



2018

6

Maiatzaren

Igandea, 6 Maiatzaren

The Octopus Project (pop loco, USA) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

5

Maiatzaren

Larunbata, 5 Maiatzaren

BAE: DETROIT SWINDLE + KEEP_A



2018

5

Maiatzaren

Larunbata, 5 Maiatzaren

VOLTAIA + UNCLOSE



2018

4

Maiatzaren

Ostirala, 4 Maiatzaren

NERABE + ERAUL @DABADABA



2018

3

Maiatzaren

Osteguna, 3 Maiatzaren

NORTHWEST + KVALVIKA



2018

21

Apirilaren

Larunbata, 21 Apirilaren

ZEKE + SNOBS + CRAP @ Dabadaba



2018

20

Apirilaren

Ostirala, 20 Apirilaren

PRISCILLA BAND



2018

14

Apirilaren

Larunbata, 14 Apirilaren

Don Inorrez ( Bide Ertzean, Peiremans+, Eus)



2018

7

Apirilaren

Larunbata, 7 Apirilaren

BAE: Doc Daneeka + NiMu



2018

2

Apirilaren

Astelehena, 2 Apirilaren

Triptides (psych-rock, LA)

Dabadaba,



2018

30

Martxoaren

Ostirala, 30 Martxoaren

THE EXCITEMENTS (soul, r&b, Bcn)



2018

24

Martxoaren

Larunbata, 24 Martxoaren

4ş Aniversario DBDB / CLUB: ACID ARAB DJ Set + FRANCES BE

Dabadaba,



2018

24

Martxoaren

Larunbata, 24 Martxoaren

4ş Aniversario DBDB / CONCIERTOS: MELANGE + BAS(H)OAN



2018

22

Martxoaren

Osteguna, 22 Martxoaren

Shirley Davis & The Silverbacks (soul) @ Dabadaba



2018

21

Martxoaren

Asteazkena, 21 Martxoaren

Esmerine (ex-Godspeed You! Black Emperor) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

19

Martxoaren

Astelehena, 19 Martxoaren

Radio Days (powerpop, Ita)



2018

17

Martxoaren

Larunbata, 17 Martxoaren

DBDB CLUB NIGHTS: JOE GODDARD + MANCI



2018

17

Martxoaren

Larunbata, 17 Martxoaren

Nudozurdo (indie-rock, Mad) + The Secret Society

Dabadaba,



2018

16

Martxoaren

Ostirala, 16 Martxoaren

GRISES (indie, electro, pop) @ Dabadaba



2018

10

Martxoaren

Larunbata, 10 Martxoaren

Mujeres + Hickeys (garaje-punk, BCN-MAD)

Dabadaba,



2018

9

Martxoaren

Ostirala, 9 Martxoaren

Gari (folk-rock, EUS) + Modelo De Respuesta Polar (Indie, Val)

Dabadaba,



2018

3

Martxoaren

Larunbata, 3 Martxoaren

BAE: BRANKO + PEDRO + ATODAMADRE



2018

3

Martxoaren

Larunbata, 3 Martxoaren

Liher (pop-rock, EUS)

Dabadaba,



2018

2

Martxoaren

Ostirala, 2 Martxoaren

Núria Graham (folk-rock, Bcn) (Gira GPS)

Dabadaba,



2018

24

Otsaila

Larunbata, 24 Otsaila

DBDB Club Nights: JEREMY UNDERGROUND + BALZA

Dabadaba,



2018

24

Otsaila

Larunbata, 24 Otsaila

Satanic Surfers + Adrenalized

Dabadaba,



2018

23

Otsaila

Ostirala, 23 Otsaila

IGLOOGHOST (live) + RRUCCULLA (live) + SARA'N'DONGA Dj set



2018

20

Otsaila

Asteartea, 20 Otsaila

Chain & The Gang (soul'n'roll, USA)

Dabadaba,



2018

19

Otsaila

Astelehena, 19 Otsaila

The Molochs (garage-r&b, LA, USA) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

17

Otsaila

Larunbata, 17 Otsaila

Ghost Number & His Tipsy Gypsies + Dr. Maha's Miracle Tonic + Casa das Feras

Dabadaba,



2018

16

Otsaila

Ostirala, 16 Otsaila

REVERBERATION RADIO DJ SET + PENDENTIF + ALIEN TANGO + ESTEBAN Y MANUEL

Dabadaba,



2018

10

Otsaila

Larunbata, 10 Otsaila

Carnaval Dabadaba



2018

10

Otsaila

Larunbata, 10 Otsaila

Makulu Ken (afrobeat, EUS) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

9

Otsaila

Ostirala, 9 Otsaila

Las Chillers + L-Kan + Esnórquel DJ



2018

3

Otsaila

Larunbata, 3 Otsaila

BAE: Courtesy + Summit

Dabadaba,



2018

3

Otsaila

Larunbata, 3 Otsaila

Los Punsetes + Carolina Durante en Dabadaba

Dabadaba,



2018

2

Otsaila

Ostirala, 2 Otsaila

VULK + FUTURO TERROR (punk, post-punk) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

1

Otsaila

Osteguna, 1 Otsaila

MARTHA HIGH (soul) en Dabadaba



2018

30

Urtarrila

Asteartea, 30 Urtarrila

D.U.D.S. en Dabadaba, DOnostia

Dabadaba,



2018

26

Urtarrila

Ostirala, 26 Urtarrila

Peach Pit (indie, CAN) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

25

Urtarrila

Osteguna, 25 Urtarrila

Lee Bains III & The Glory Fires en Dabadaba, Donostia

Dabadaba,



2018

24

Urtarrila

Asteazkena, 24 Urtarrila

Mammane Sani (folk - vanguardia, Níger) en Kutxa Kultur Kluba

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

23

Urtarrila

Asteartea, 23 Urtarrila

The Surfing Magazines en Dabadaba

Dabadaba,



2018

18

Urtarrila

Osteguna, 18 Urtarrila

LUKIEK + INDIAN FEATHERS



2018

13

Urtarrila

Larunbata, 13 Urtarrila

Fiesta Clausura Dock Of The Bay: Guille Milkyway Dj set



2018

12

Urtarrila

Ostirala, 12 Urtarrila

Manchester Hacienda Night: Jon DaSilva + Krysko + Eldelotrodía

Dabadaba,



2018

12

Urtarrila

Ostirala, 12 Urtarrila

KASO MAI + ON



2018

6

Urtarrila

Larunbata, 6 Urtarrila

BAE: Dj Seinfeld + Alvva + Balza



2018

6

Urtarrila

Larunbata, 6 Urtarrila

Joe La Reina en Dabadaba

Dabadaba,



2018

4

Urtarrila

Osteguna, 4 Urtarrila

London Afrobeat Collective en Dabadaba

Dabadaba,



2017

31

Abenduaren

Igandea, 31 Abenduaren

NOCHEVIEJA DABADABA

Dabadaba,



2017

30

Abenduaren

Larunbata, 30 Abenduaren

MELENAS + EXNOVIOS en Dabadaba

Dabadaba,



2017

28

Abenduaren

Osteguna, 28 Abenduaren

María Arnal i Marcel Bagés + Amorante en Dabadaba

Dabadaba,



2017

23

Abenduaren

Larunbata, 23 Abenduaren

Rrucculla + II Kris GM en Dabadaba

Dabadaba,



2017

22

Abenduaren

Ostirala, 22 Abenduaren

Atom Rhumba + Sonic Trash en Dabadaba

Dabadaba,



2017

15

Abenduaren