Entradas

Venres

29

Novembro

Venres, 29 Novembro

AIRBAG (punk, pop, MAL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Luns

25

Novembro

Luns, 25 Novembro

TROPICAL FUCK STORM (art-punk, psych, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

24

Novembro

Domingo, 24 Novembro

JUAN WAUTERS (tropical folk-pop)

Dabadaba,



Venres

22

Novembro

Venres, 22 Novembro

LES GRYS-GRYS (rhythm&blues, garage, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

16

Novembro

Sábado, 16 Novembro

LOS PUNSETES (indie, pop, folk, alternativo, MAD) + AMPARITO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Martes

12

Novembro

Martes, 12 Novembro

JONATHAN WILSON (folk, rock, psych, country, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

7

Novembro

Xoves, 7 Novembro

NIHILOXICA (afro-techno, fusion, UGA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Luns

4

Novembro

Luns, 4 Novembro

KHANA BIERBOOD (eastern garage psych rock, THAI)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

1

Novembro

Venres, 1 Novembro

Sonido Satanás (cumbia, MEX)

Dabadaba,



Martes

29

Outubro

Martes, 29 Outubro

THE MYSTERY LIGHTS (garage rock, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

26

Outubro

Sábado, 26 Outubro

CALA VENTO (indie, pop, hc, CAT)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

19

Outubro

Sábado, 19 Outubro

LOS GANGLIOS (indie, pop, folk ,alternative, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

19

Outubro

Sábado, 19 Outubro

Hidrogenesse (pop, BCN)

Dabadaba,



Venres

18

Outubro

Venres, 18 Outubro

BOB LOG III (rock'n'roll, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

16

Outubro

Mércores, 16 Outubro

COMBO CHIMBITA (cumbia, jazz, funk, electrónica, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

11

Outubro

Venres, 11 Outubro

DAUGHTERS (noise rock, industrial, punk, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

10

Outubro

Xoves, 10 Outubro

BRUTUS (post-hardcore, BEL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

6

Outubro

Domingo, 6 Outubro

RIZHA (pop, rock alternativo, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

5

Outubro

Sábado, 5 Outubro

Rural Zombies + Ezpalak

Dabadaba,



Xoves

3

Outubro

Xoves, 3 Outubro

BEEZEWAX (indie, shoegaze, NOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

28

Setembro

Sábado, 28 Setembro

POSTU ERRESERBA / RESERVA DE PUESTO: MERCADABADILLO @ IRUN ZUZENEAN

Plaza Urdanibia, Irun



Venres

27

Setembro

Venres, 27 Setembro

BLACK MIDI (rock experimental, UK)

Kutxa Kultur Kluba, Donostia / San Sebastián



Sábado

21

Setembro

Sábado, 21 Setembro

DBDB CLUB NIGHTS: SAMA (techno, house, PAL) + THIS IST + ANARTZ

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Martes

17

Setembro

Martes, 17 Setembro

MINAMI DEUTSCH (kraut rock, psych, JAP)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

15

Setembro

Domingo, 15 Setembro

COSMONAUTS (garage, punk, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

14

Setembro

Sábado, 14 Setembro

Bullet Proof Lovers + BAMS (punk rock, EUS)

Dabadaba,



Venres

13

Setembro

Venres, 13 Setembro

MOTORPSYCHO (psych-progressive rock, NOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

12

Setembro

Xoves, 12 Setembro

MYSTIC BRAVES (garaje-psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

11

Setembro

Mércores, 11 Setembro

VELS TRIO (jazz, funk, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

5

Setembro

Xoves, 5 Setembro

NO FUN AT ALL (punk rock, melodic hc, SWE) + BAR REMIGIO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

31

Agosto

Sábado, 31 Agosto

BAE w/ ALBANY (live!) + GOA (live!) + FLORENTINO + FLACA + MIRAVALLES djs

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

30

Agosto

Venres, 30 Agosto

DBDB CLUB NIGHTS: FRED P + MANCI + KINO INTERNACIONAL

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

23

Agosto

Venres, 23 Agosto

NEW YORK SKA-JAZZ ENSEMBLE (ska, rocksteady USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Luns

19

Agosto

Luns, 19 Agosto

WILD ANIMALS (indie, punk, folk, MAD) + BAIONA (alternative rock, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

17

Agosto

Sábado, 17 Agosto

ID #32: FABIO VINUESA (Solid Tapes, MAD) + ORPHIDAL + PIZKY + GALIANO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

16

Agosto

Venres, 16 Agosto

KRII: DR. RUBINSTEIN (techno, GER) + BIHOTZA + FRANCES BE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

14

Agosto

Mércores, 14 Agosto

DBDB CLUB NIGHTS: RON MORELLI + PEAKING LIGHTS DJ SET + KATZA + J.C

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

10

Agosto

Sábado, 10 Agosto

DBDB CLUB NIGHTS x POLVORIN CREW: ENEKAT, MKOL, VILAXXX, ORPHIDAL, MANCI & LEHIOR

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

3

Agosto

Sábado, 3 Agosto

DBDB CLUB NIGHTS: HONEY SOUNDSYSTEM (disco, house, USA) + SEBASTIAN MADD dj

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

2

Agosto

Venres, 2 Agosto

RAQUEL YURRITA (americana, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Luns

29

Xullo

Luns, 29 Xullo

COOL SOUNDS + LACHLAN DENTON (indie, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

27

Xullo

Sábado, 27 Xullo

BAE: HIGHKILI & WOODHANDS live! + ALVVA + BRRRRRAP CREW (uk garage, grime, future bass, CAN/DSS/MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

26

Xullo

Venres, 26 Xullo

DBDB CLUB NIGHTS: CHEZ DAMIER (chicago house, USA) + GALIANO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

24

Xullo

Mércores, 24 Xullo

DBDB CLUB NIGHTS: PIONAL (house, MAD) + OPE LOEB & FRANCES BE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

24

Xullo

Mércores, 24 Xullo

FRENTE CUMBIERO (nueva cumbia, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

19

Xullo

Venres, 19 Xullo

PEARS (hc-punk, USA) + DISASTER JACKS (skate punk, CAT)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

13

Xullo

Sábado, 13 Xullo

MISS BOLIVIA (cumbia, hip hop, dancehall, electro, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

12

Xullo

Venres, 12 Xullo

LONDON AFROBEAT COLLECTIVE (afrobeat, funk, soul, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

10

Xullo

Mércores, 10 Xullo

FÉMINA (rap-fusión, folk, cumbia, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Martes

9

Xullo

Martes, 9 Xullo

MONNONE ALONE (indie pop, AUS) + MARTIN FRAWLEY (break up pop, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

7

Xullo

Domingo, 7 Xullo

ÉL MATÓ A UN POLICIA MOTORIZADO (indie, rock, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

6

Xullo

Sábado, 6 Xullo

BATTLE OF SANTIAGO (afro-cuban post rock, CAN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

5

Xullo

Venres, 5 Xullo

GRISES (indie, pop, ZES)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

4

Xullo

Xoves, 4 Xullo

DUNE RATS (rock, stoner, pop, AUS) + WICKED THINGS + PEARL THE GIRL + DEADBEAT

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

30

Xuńo

Domingo, 30 Xuńo

PELAX (rock, DSS) + TELMO TRENOR (hip hop, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

29

Xuńo

Sábado, 29 Xuńo

QVERNO (rock alternativo, EH-MAD) + VOLTAIA (desert rock, stoner, ZUM)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

28

Xuńo

Venres, 28 Xuńo

RATA NEGRA (punk, MAD) + OKI MOKI (pop, punk, DSS) by RED RIBBON MUSIC

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

27

Xuńo

Xoves, 27 Xuńo

DABADABA FLAMENCO: LA FABI con PACO HEREDIA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

23

Xuńo

Domingo, 23 Xuńo

ANARI (folk rock, EH) + BIRKIT (folk rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

22

Xuńo

Sábado, 22 Xuńo

JOE CREPÚSCULO (techno-pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

21

Xuńo

Venres, 21 Xuńo

DABADUB FEST #4: MANU DIGITAL (reggae, dub, FRA) feat DEEMAS J. (UK) + RUDEKANKA + URBI SELEKTAH + NORTH-ASUNA + BEŃARANKS (EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

21

Xuńo

Venres, 21 Xuńo

KUMBIA QUEERS (tropipunk, ARG) + Mula (electro caribeńo, REP. DOM.)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

19

Xuńo

Mércores, 19 Xuńo

BIG SANDY & HIS FLY-RITE BOYS (swing, country, boogie, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

15

Xuńo

Sábado, 15 Xuńo

YOU ARE THE REASON III: MELTDOWN + AWAKE THE DREAMER + FEARS AWAY + HYEDRA + HOLY TXALA + BENEATH THE SURFACE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

14

Xuńo

Venres, 14 Xuńo

MOXAL (jazz, experimental, folk, EH) + MARCO PAUL (soul, funk, electronic, MEX)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

13

Xuńo

Xoves, 13 Xuńo

EDU BASTERRA (folk, blues, rock, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

9

Xuńo

Domingo, 9 Xuńo

THE UNDERGROUND YOUTH (post-punk, shoegaze, psych, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

8

Xuńo

Sábado, 8 Xuńo

ZITAL SESSIONS #05: THE WIZARDS + MADELEINE + WOOD STRINGS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

7

Xuńo

Venres, 7 Xuńo

GRANDE DAYS presenta "A WAY TO COLLAPSE" (rock alternativo, DSS) + DOŃA (alternative rock, NAV)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

5

Xuńo

Mércores, 5 Xuńo

HIRO KONE (experimental, industrial, electronic, USA) + REYKJAVIK606 (experimental, ambient, electronic, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Luns

3

Xuńo

Luns, 3 Xuńo

COCAINE PISS (queer punk, BEL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

2

Xuńo

Domingo, 2 Xuńo

HILDA LIZARAZU (pop, rock, acústico, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

1

Xuńo

Sábado, 1 Xuńo

REUNIÓN BIG BAND (jazz, funk, latin, groove, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

31

Maio

Venres, 31 Maio

LEWIS OFMAN (lo-fi pop, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

30

Maio

Xoves, 30 Maio

HOMESHAKE (indie-pop, lo-fi R&B, CAN) + ABC DIALECT (electronic, funk, pop, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

29

Maio

Mércores, 29 Maio

THE CYNICS: ROCK'N'ROLL 30 ANNIVERSARY (garage rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Luns

27

Maio

Luns, 27 Maio

CATE LE BON (pop, indie, psych, Gales)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

25

Maio

Sábado, 25 Maio

AVIADOR DRO: 40 ANIVERSARIO (synth pop, MADRID)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

24

Maio

Venres, 24 Maio

CAPSULA (garage rock, psych EH/ARG) + ARROTZAK (punk rock, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

23

Maio

Xoves, 23 Maio

LA URSS (punk, GRA) + VULK (postpunk, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

22

Maio

Mércores, 22 Maio

ALDOUS RH (dream pop, r&b, soul 70's, psych, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

19

Maio

Domingo, 19 Maio

LEE BAINS III & THE GLORY FIRES (southern rock, punk, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

18

Maio

Sábado, 18 Maio

MUJERES (garage, rock, BCN) + 107 FAUNOS (rock, lofi, pop, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

17

Maio

Venres, 17 Maio

IRIE VIBZ #7: PETER YOUTHMAN + JR ROY + DAPATCH + I FI (reggae, dub, rocksteady, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

17

Maio

Venres, 17 Maio

ELENA SETIÉN (ambient pop, indie, songwriter, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

16

Maio

Xoves, 16 Maio

THE ESSEX GREEN (neo-psychedelic pop, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Martes

14

Maio

Martes, 14 Maio

DANIEL ROMANO (rock, pop, folk, country, CAN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

12

Maio

Domingo, 12 Maio

SARA HEBE (cumbia, hip hop, punk, pop, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

11

Maio

Sábado, 11 Maio

SOLEÁ MORENTE (pop, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

10

Maio

Venres, 10 Maio

PEDRINA (tropical pop, COL) + EL REMOLÓN (technopop, cumbia, electro, reggaeton, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

8

Maio

Mércores, 8 Maio

GLAMS SKANKS (punkrock, glam, Los Ángeles) by Red Ribbon Music

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

4

Maio

Sábado, 4 Maio

THE LIMBOOS (exotic rhythm and blues, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

3

Maio

Venres, 3 Maio

MOLLY NILSSON (synth pop, Swe) + MOW (pop, electronica MAD) + GANGES (dreampop, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

2

Maio

Xoves, 2 Maio

THE MOLOCHS (garage, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

1

Maio

Mércores, 1 Maio

HEAVY FEATHER (rock, SWE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

27

Abril

Sábado, 27 Abril

SAM'S RAVE: BEESMUNT SOUNDSYSTEM + BALEAONDA DJs + MAXI FISCHER

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

27

Abril

Sábado, 27 Abril

KAOM FEST by GURE BAZTERRAK: GIARDINI di MIRŇ + JEAN JEAN + LUKIEK + JAUNDONE

Dabadaba, Donostia/San Sebastian



Xoves

25

Abril

Xoves, 25 Abril

47SOUL (shamstep, electronic, JOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Martes

23

Abril

Martes, 23 Abril

ALL THEM WITCHES (psych rock, USA) + SWEDISH DEATH CANDY (psych rock, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

21

Abril

Domingo, 21 Abril

NAXATRAS (stoner, psych rock, GRE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

19

Abril

Venres, 19 Abril

DBDB CLUB NIGHTS: DJ TENNIS (leftfield, electro, house, techno, ITA) + TUBER (tech-house, DSS) + ANDERETX (tech-house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

19

Abril

Venres, 19 Abril

KOKO-JEAN & THE TONICS (r&b, soul, blues, r'n'r, 50's, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

17

Abril

Mércores, 17 Abril

BAE w/ LA ZOWI (trap, BCN) + MITTO KORONKON & RIDGEXRACER (rap, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Luns

15

Abril

Luns, 15 Abril

THE EMBROOKS (freakbeat, garage, psych, powerpop, 60's, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

14

Abril

Domingo, 14 Abril

RESKUE MUSIK

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

13

Abril

Sábado, 13 Abril

ADRENALIZED (hardcore melódico, DSS) + TENPERA (noise rock alternativo, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

12

Abril

Venres, 12 Abril

FRANKIE COSMOS (indie, pop, USA) + IAN SWEET (indie, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

11

Abril

Xoves, 11 Abril

DABADABA FLAMENCO: ISRAEL FERNÁNDEZ

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

10

Abril

Mércores, 10 Abril

FLAVIEN BERGER (synth pop, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Luns

8

Abril

Luns, 8 Abril

ZEBRA HUNT (indie, pop, Seattle) + RIO ARGA (pop, Pamplona)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

7

Abril

Domingo, 7 Abril

DAVE KUSWORTH (glam rock, UK) + THE LOONS (psych, freakbeat, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

6

Abril

Sábado, 6 Abril

KRII: VIOLET (techno, breakbeats, acid, POR) + EDDIE MAE (future house, tech, DSS) + FRANCES BE (up tempo house, techno, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

6

Abril

Sábado, 6 Abril

COHEN (ÚLTIMO CONCIERTO + PROYECCIÓN DEL DOCUMENTAL 'DIGRESIÓN')

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

5

Abril

Venres, 5 Abril

LEE 'SCRATCH' PERRY (reggae, dub, JAM) + TACUMAH (reggae, DSS)

CC Intxaurrondo KE, Donostia / San Sebastián



Venres

5

Abril

Venres, 5 Abril

JUNGLE BY NIGHT (afrobeat, HOL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

5

Abril

Venres, 5 Abril

LA YEGROS en Kubik, Vitoria - Gasteiz

Sala Kubik, Vitoria / Gasteiz



Xoves

4

Abril

Xoves, 4 Abril

LA YEGROS en Stage Live, Bilbao

Stage Live, Bilbao



Xoves

4

Abril

Xoves, 4 Abril

SPINN (indie, dream pop, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

3

Abril

Mércores, 3 Abril

LA YEGROS en Dabadaba, Donostia/San Sebastian

Dabadaba, Donostia/San Sebastian



Mércores

3

Abril

Mércores, 3 Abril

CAVE (psychedelic rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Martes

2

Abril

Martes, 2 Abril

THE FLESHTONES (garage, rock, NYC)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

30

Marzo

Sábado, 30 Marzo

5ş ANIVERSARIO DBDB: ZA! + CUPIDO + MELENAS + ALVVA + DJ ARAŃA + ATRACO NEGRATA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

29

Marzo

Venres, 29 Marzo

CHICA DJs (reggaeton, dancehall, trap, r&b, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

29

Marzo

Venres, 29 Marzo

TOUNDRA (rock instrumental, Madrid) + HYEDRA (post rock instrumental, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

28

Marzo

Xoves, 28 Marzo

RICARDO LEZÓN (indie, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

27

Marzo

Mércores, 27 Marzo

SICKBOYZ (punk, hardcore, GER) + RATPAK (punk rock, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

24

Marzo

Domingo, 24 Marzo

THE QUEERS (punk rock, USA) + THE MANGES (punk rock, ITA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

23

Marzo

Sábado, 23 Marzo

DBDB CLUB NIGHTS: YOUNG MARCO (disco, house, tech, HOL) + ORPHIDAL (cosmic disco, proto house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

23

Marzo

Sábado, 23 Marzo

ROB HERON & THE TEA PAD ORCHESTRA [western swing, blues, gypsy jazz, country, UK]

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

22

Marzo

Venres, 22 Marzo

DBDB CLUB NIGHTS: CHRISTIAN LÖFFLER (house, tech, idm, GER) + PIEK + VILA XXX

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

22

Marzo

Venres, 22 Marzo

GUADALUPE PLATA (rock'n'roll, Andalucía)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

21

Marzo

Xoves, 21 Marzo

IZAR & STAR: AITOR ETXEBARRIA vs. DAVID LYNCH & RRUCCULLA vs. FLYING LOTUS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

20

Marzo

Mércores, 20 Marzo

KIM LENZ (rockabilly, country, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

17

Marzo

Domingo, 17 Marzo

FATIMA & THE EGLO LIVE BAND (modern r&b, soul, hip hop, SWE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

16

Marzo

Sábado, 16 Marzo

DBDB CLUB NIGHTS NABIHAH IQBAL (Ninja Tune, UK) + KEEP_A & BALZA (Haus of Beats, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

16

Marzo

Sábado, 16 Marzo

IZAKI GARDENAK (pop, folk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

15

Marzo

Venres, 15 Marzo

JOVEN MATA + SAALSA + BELLACA (dancehall, (t)rap, reggaetón, r&b, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

15

Marzo

Venres, 15 Marzo

BLOWFUSE (punk rock, CAT) + FLYSHIT (punk, hardcore, EH) + NORKZER (punk, hardcore, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

14

Marzo

Xoves, 14 Marzo

APARTAMENTOS ACAPULCO (alternativa, indie, pop, GRA) + BESTIA BEBÉ (alternativa, kraut, indie, ARG)

Dabadaba, Donostia/San Sebastian



Martes

12

Marzo

Martes, 12 Marzo

MR. SIPP (mississippi delta blues, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

10

Marzo

Domingo, 10 Marzo

DOWNTOWN BOYS (punk, rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

9

Marzo

Sábado, 9 Marzo

JACQUES GREENE (Lucky Me, CAN) + EDDIE MAE (Krii, Moon Safari, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

9

Marzo

Sábado, 9 Marzo

JAAKKO EINO KALEVI (psych-pop, FIN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

8

Marzo

Venres, 8 Marzo

UJI DJ SET (electrónica, afro, folklórico, world music, Buenos Aires)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

8

Marzo

Venres, 8 Marzo

MAKA (hip hop, trap, flamenco, reggaeton, fusion, GRA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

7

Marzo

Xoves, 7 Marzo

IZAH (modern r&b, pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Martes

5

Marzo

Martes, 5 Marzo

THE SCHIZOPHONICS (rock & roll, fuzz, garage, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

2

Marzo

Sábado, 2 Marzo

CARNAVAL: POKEMON GO EDITION!

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

2

Marzo

Sábado, 2 Marzo

LA HABITACIÓN ROJA (pop, rock, indie, Valencia)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

1

Marzo

Venres, 1 Marzo

IRIE VIBZ #4: JIMMIE DUB TROUBLES [reggae, dub, UK] + GEORGE PALMER + KOBO DADDA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

1

Marzo

Venres, 1 Marzo

CRIM (punk rock, CAT) + Brigade Loco (rock, BER)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

28

Febreiro

Xoves, 28 Febreiro

THE URBAN VOODOO MACHINE (rock, blues, folk, world music, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

23

Febreiro

Sábado, 23 Febreiro

ESPIRAL: BYRON THE AQUARIUS (house, USA) + MANCI (funk, boogie, jazz, disco, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

22

Febreiro

Venres, 22 Febreiro

CHUCHAMBA #2: FÖNK + DJ RASK (Rap, Trap, Dancehall, Reggaeton, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

22

Febreiro

Venres, 22 Febreiro

ARIZONA BABY (indie rock, Valladolid)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

21

Febreiro

Xoves, 21 Febreiro

CLOUD NOTHINGS (hardcore, USA) + OKI MOKI (pop punk, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Martes

19

Febreiro

Martes, 19 Febreiro

KAMCHATKA (hard rock, stoner, blues, SWE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Domingo

17

Febreiro

Domingo, 17 Febreiro

ROBBY PEOPLES & THE CONGRESS (rock&roll, rhythm&blues, soul, jazz, country, psicodelia, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

16

Febreiro

Sábado, 16 Febreiro

ID: GIULIANO LOMONTE (deep, tech, hypnotic, ITA) + PIZKY (tech, house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

16

Febreiro

Sábado, 16 Febreiro

GUS DAPPERTON (new wave, synth, dream-pop, USA) + LOIS (slacker jazz, Madrid)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

15

Febreiro

Venres, 15 Febreiro

DIMELOW: UMAMI (global bass, MAD) + ATODAMADRE (tropical, bass, reggaeton, dancehall, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

15

Febreiro

Venres, 15 Febreiro

LOS TIKI PHANTOMS (surf, r'n'r, BCN) + MONTE DEL OSO (indie, rock, PAM)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

14

Febreiro

Xoves, 14 Febreiro

IZAR & STAR: JUANJO NAVAS (flamenco) + SONIC TRASH (rock) VS. ENRIQUE MORENTE + OMEGA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Luns

11

Febreiro

Luns, 11 Febreiro

WREKMEISTER HARMONIES (post-rock, metal, drone, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

9

Febreiro

Sábado, 9 Febreiro

15 YEARS OF PHONICA: ROMAN FLÜGEL + SIMON RIGG + GÖO!

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

9

Febreiro

Sábado, 9 Febreiro

LOS HERMANOS CUBERO (folk, americana, acoustic, bluegrass, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

8

Febreiro

Venres, 8 Febreiro

YUNG BEEF DJ SET (trap, reggaeton, dancehall, BCN) + BRAVA (hip hop, dancehall, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

8

Febreiro

Venres, 8 Febreiro

FERNANDO ALFARO (pop, indie, rock, Albacete)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

7

Febreiro

Xoves, 7 Febreiro

DAVID PALOMAR + RAFAEL RODRÍGUEZ "EL CABEZA" (flamenco, Cádiz)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Martes

5

Febreiro

Martes, 5 Febreiro

DONNY BENÉT (post-disco, Sydney)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

2

Febreiro

Sábado, 2 Febreiro

BAE w/ MELLA DEE (house, tech, UK) + GELA (electronic, ES)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

2

Febreiro

Sábado, 2 Febreiro

OSKAR BENAS INSTRO COMBO (surf rock, psych, exotica, EH) + BIG BOB RAILROAD (acoustic, blues, folk, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

1

Febreiro

Venres, 1 Febreiro

MDE CLICK (rap, Burgos) + DANEL x KNZ + DJ SM

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

1

Febreiro

Venres, 1 Febreiro

VIVA SUECIA (indie rock, Murcia)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

30

Xaneiro

Mércores, 30 Xaneiro

PREOCCUPATIONS + SERPIENTE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

26

Xaneiro

Sábado, 26 Xaneiro

DABADUB FEST #3: WEEDING DUB (FR) + RUDE KANKA (EH) + NORTH-ASUNA (EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

26

Xaneiro

Sábado, 26 Xaneiro

IZAR & STAR: JOXAN ARTZE. TXORIA TXORI! BAS(H)OAN + AMORANTE + AKAUZAZTE + IBON RG

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

25

Xaneiro

Venres, 25 Xaneiro

DBDB CLUB NIGHTS: JESSY LANZA DJ SET (electronic, hyperdub, CAN) + THIS IST (guetto house, cosmic disco, funk, OIA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

19

Xaneiro

Sábado, 19 Xaneiro

ID #26: GALIANO + PIZKY + ORPHIDAL (tech-house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

18

Xaneiro

Venres, 18 Xaneiro

ERASMUS PARTY: END OF EXAMS! w/ ADRIANA GAULTIER + MARIO AZURZA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

18

Xaneiro

Venres, 18 Xaneiro

RUFUS T. FIREFLY (alternative rock, Madrid)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

17

Xaneiro

Xoves, 17 Xaneiro

JOSEBA IRAZOKI ETA LAGUNAK (rock contemporáneo, folk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Mércores

16

Xaneiro

Mércores, 16 Xaneiro

LEAH SENIOR (folk, Melbourne)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

12

Xaneiro

Sábado, 12 Xaneiro

DOCK OF THE BAY PARTY: MIQUI PUIG DJ, SUGAR & SPICE, ARBI SQUAD DJS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

12

Xaneiro

Sábado, 12 Xaneiro

ANGELUS APATRIDA + HILOTZ + OVERLOUD (metal, Albacete & EH) en CC LARRATXO KE

CC Larratxo KE, Donostia / San Sebastián



Venres

11

Xaneiro

Venres, 11 Xaneiro

OREKA: ISHMAEL ENSEMBLE DJ SET (electronic, psych-jazz, UK) + KINO INTERNATIONAL (electronic, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

11

Xaneiro

Venres, 11 Xaneiro

TERRIER (garage, pop, lo-fi, Mad) + HIS MAJESTY THE KING (rock, Mad) + THE BLOODY MAGIC NAILS (garage, punk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Xoves

10

Xaneiro

Xoves, 10 Xaneiro

THE KING KHAN & BBQ SHOW (garage, R&B, punk, Montreal)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

5

Xaneiro

Sábado, 5 Xaneiro

BAE w/ MS NINA DJ SET (reggaeton, ARG) + MERCA BAE (dancehall, reggaeton, SAL) + FEARZ (guetto house, future beats, OVI)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Sábado

5

Xaneiro

Sábado, 5 Xaneiro

KOKOSHCA + LA ESTRELLA DE DAVID (indie, EH & Cat)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

4

Xaneiro

Venres, 4 Xaneiro

GUACAMAYO TROPICAL DJS (electrocumbia, tropical bass, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Venres

4

Xaneiro

Venres, 4 Xaneiro

COBRA + ERASO (metal, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

31

Decembro

Luns, 31 Decembro

NOCHEVIEJA DABADABA: ANIMATED MULTIVERSE EDITION

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

29

Decembro

Sábado, 29 Decembro

ÜZTA 2018: P3Z, GAZTA & MANCI PLAYING 2018 FAVOURITES

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

29

Decembro

Sábado, 29 Decembro

THE LOOKERS (garage rock, Ziburu) + MUSKULO (instrumental, Oiartzun)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

28

Decembro

Venres, 28 Decembro

FLACA + KIGO + HO$OI (reguetón, dancehall, club, Arg & DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

28

Decembro

Venres, 28 Decembro

PET FENNEC (alternative rock, DSS) + WE ARE APES, HELLO (powerpop, Eibar&Ermua)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

27

Decembro

Xoves, 27 Decembro

ESKEAN KRISTÖ (rock and roll, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

25

Decembro

Martes, 25 Decembro

NOCHEBUENA DBDB



2018

23

Decembro

Domingo, 23 Decembro

NUEVO CATECISMO CATÓLICO + AITOR OCHOA & MAD MULE (punk rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

22

Decembro

Sábado, 22 Decembro

ESPIRAL: MARCEL VOGEL (disco, house, funk, GER) + MANCI (DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

22

Decembro

Sábado, 22 Decembro

VULK (post punk, Bio) + LA PLATA (post punk, Val)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

21

Decembro

Venres, 21 Decembro

CECILIO G (trap, punk, BCN) + GORPUZKINGZ (euskal trap, EH) + BLANCO NUCLEAR + ATODAMADRE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

15

Decembro

Sábado, 15 Decembro

ID #25: STEVE O'SULLIVAN (live) + KOLDO INTERMUSIC + GALIANO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

15

Decembro

Sábado, 15 Decembro

JOE LA REINA (pop rock, DSS) + CLUB DEL RIO (folk, Mad)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

14

Decembro

Venres, 14 Decembro

BAD GYAL (DJ SET) + BRAVA (dancehall, trap, reggaeton, DSS) + MAMBÉ & DANOCHILANGO (cumbia, dancehall, tropical, Copenhagen)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

14

Decembro

Venres, 14 Decembro

SHE ROCKS FEST: HINDS + MOURN + ESTROGENUINAS + MELENAS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

13

Decembro

Xoves, 13 Decembro

MAMBÉ & DANOCHILANGO live (cumbia, dancehall, tropical, Copenhagen)

Heliogabal, Barcelona



2018

13

Decembro

Xoves, 13 Decembro

KIKI MORENTE (flamenco, Granada)

Dabadaba,



2018

8

Decembro

Sábado, 8 Decembro

KRII: NAZIRA + OPE LOEB + EDDI MAE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

8

Decembro

Sábado, 8 Decembro

CAROLINA DURANTE + LAS LIGAS MENORES (indie, noise, pop, Mad)

Dabadaba,



2018

7

Decembro

Venres, 7 Decembro

DELOREAN AFTERPARTY: PRIMO DJs (house, pop, DSS) + ARIZONAKO BILLY (electronic, ZTZ)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

7

Decembro

Venres, 7 Decembro

THE MODEL ROCKETS (power pop, USA) en KUTXA KULTUR KLUBA (TABAKALERA)

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

7

Decembro

Venres, 7 Decembro

DELOREAN x LABOA (experimental, popular song, electronic, EH)



2018

6

Decembro

Xoves, 6 Decembro

LONKER SEE (dark-psych-jazz, Pol)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

6

Decembro

Xoves, 6 Decembro

AARON ABERNATHY (soul, USA) en KUTXA KULTUR KLUBA (TABAKALERA)

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

5

Decembro

Mércores, 5 Decembro

THG SHOWCASE: EL_TXEF_A

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

1

Decembro

Sábado, 1 Decembro

DABADABA CLUB NIGHTS: MINOR SCIENCE + KATZA + PASSAND

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

1

Decembro

Sábado, 1 Decembro

MAVI PHOENIX + HAKIMA FLISSI (hip hop. r&b, AUS)

Dabadaba,



2018

30

Novembro

Venres, 30 Novembro

IRIE VIBZ #2: DOBLE LION SOUNDSYSTEM + LAIA SELECTORA + SIR JAMES + RANKING SEPAH

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

29

Novembro

Xoves, 29 Novembro

WIRE (post-punk, UK) + RUKULA (instrumental, EH)

Dabadaba,



2018

28

Novembro

Mércores, 28 Novembro

U.S. GIRLS (dream, glam, pop, USA)



2018

25

Novembro

Domingo, 25 Novembro

FDFUNK (funk, DSS)

Dabadaba,



2018

24

Novembro

Sábado, 24 Novembro

RYLEY WALKER (folk, USA)



2018

24

Novembro

Sábado, 24 Novembro

BAE: DJ BORING + ALVVA

Donostia / San Sebastián



2018

23

Novembro

Venres, 23 Novembro

CHUCHAMBA: FÖNK + SP + LASHE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

23

Novembro

Venres, 23 Novembro

AURORA & THE BETRAYERS (soul-rock, Mad)

Dabadaba,



2018

20

Novembro

Martes, 20 Novembro

Aplazado a martes 20/11/2018 - FEMI KUTI (Afrobeat Royalty, Nig)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

17

Novembro

Sábado, 17 Novembro

ID #24: ANTHEA + HAMID

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

17

Novembro

Sábado, 17 Novembro

KAYDY CAIN + A1 GOLDIE en Kubik, Vitoria - Gasteiz

Sala Kubik, Vitoria / Gasteiz



2018

17

Novembro

Sábado, 17 Novembro

ELEFANTES (pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

16

Novembro

Venres, 16 Novembro

EL BLOQUE DJs + FLACA + SARA'N'DONGA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

16

Novembro

Venres, 16 Novembro

KAYDY CAIN + A1 GOLDIE en Dabadaba, Donostia

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

15

Novembro

Xoves, 15 Novembro

ENDLESS BOOGIE @ Dabadaba

Dabadaba,



2018

14

Novembro

Mércores, 14 Novembro

IT IT ANITA (noise rock, post punk, Bel)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



09 Nov
10 Nov

Venres, 9 Novembro

DOBLE CHECK FESTIBALA

Dabadaba,



2018

8

Novembro

Xoves, 8 Novembro

Hi-Risers

Dabadaba,



2018

3

Novembro

Sábado, 3 Novembro

BAE: Lena Willikens + Tutu



2018

3

Novembro

Sábado, 3 Novembro

Akauzazte + IbonRG



2018

2

Novembro

Venres, 2 Novembro

Fino Oyonarte + Giorgio Bassmatti



2018

1

Novembro

Xoves, 1 Novembro

MAIORANO (garaje soul, Holanda) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

31

Outubro

Mércores, 31 Outubro

Ghost Number & His Tipsy Gypsies / Halloween concert



2018

31

Outubro

Mércores, 31 Outubro

Halloween Dabadaba



2018

28

Outubro

Domingo, 28 Outubro

BOOGARINS (psych, Bra)



2018

27

Outubro

Sábado, 27 Outubro

GASPAR ANTUŃA + P3Z

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

26

Outubro

Venres, 26 Outubro

Systema Solar afterparty: Putxero Sonidero + Lola Manola + Atodamadre

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

26

Outubro

Venres, 26 Outubro

SYSTEMA SOLAR



2018

25

Outubro

Xoves, 25 Outubro

El Petit De Cal Eril (pop, Cat)



2018

22

Outubro

Luns, 22 Outubro

The Stevensons Ranch Davidians (psych - folk - rock, CAN)

Dabadaba,



2018

20

Outubro

Sábado, 20 Outubro

DBDB CLUB NIGHTS: HENRY SAIZ



2018

20

Outubro

Sábado, 20 Outubro

The Tibbs (soul, hol)* EN KUTXA KULTUR KLUBA, TABAKALERA



2018

19

Outubro

Venres, 19 Outubro

LOS BENGALA (rock'n'roll, Zgz)



2018

19

Outubro

Venres, 19 Outubro

SUDOR: PEDRO LADROGA + MARK LUVVA + BUNGALOVV



2018

18

Outubro

Xoves, 18 Outubro

JULIE DOIRON



2018

14

Outubro

Domingo, 14 Outubro

KLLO (aus) + GRAHAM VAN PELT (can)

Dabadaba, Donostia-SanSebastián



2018

13

Outubro

Sábado, 13 Outubro

BAE: Marvin & Guy + Mkol + Arizonako Billy



2018

13

Outubro

Sábado, 13 Outubro

FANFARE CIOCARLIA (balkan brass band, Rom)



2018

12

Outubro

Venres, 12 Outubro

SYNTH E HOES



2018

12

Outubro

Venres, 12 Outubro

SYNTH E HOES



2018

12

Outubro

Venres, 12 Outubro

WAVE PICTURES (UK, indie) + CIGÜEŃA



2018

11

Outubro

Xoves, 11 Outubro

DELVON LAMARR ORGAN TRIO (en KUTXA KULTUR KLUBA, TABAKALERA)



2018

11

Outubro

Xoves, 11 Outubro

JAVIERA MENA (electro-pop, Chi)



2018

6

Outubro

Sábado, 6 Outubro

KAMAAL WILLIAMS (Live) + HENRY WU + MANCI + KINO INTERNACIONAL



2018

5

Outubro

Venres, 5 Outubro

The Parrots + The Goon Sax

Dabadaba,



2018

29

Setembro

Sábado, 29 Setembro

DBDB CLUB NIGHTS: Mike Servito + Les Alsborregach



2018

29

Setembro

Sábado, 29 Setembro

LOS BRAZOS (rock, blues, bil)



2018

28

Setembro

Venres, 28 Setembro

DBDB DJs + Apache Kid (Apertura de puertas 02:00 am)



2018

26

Setembro

Mércores, 26 Setembro

NICKEL AND ROSE (country, roots, americana, USA)



2018

25

Setembro

Martes, 25 Setembro

THE STEVENSON RANCH DAVIDIANS (cosmic pysch, USA)



2018

24

Setembro

Luns, 24 Setembro

Jeffrey Lewis & The Bolts (folk, indie, USA)

Dabadaba,



2018

22

Setembro

Sábado, 22 Setembro

Wooden Shjips (psicodelia, USA) + The Asteroid No.4

Dabadaba,



2018

22

Setembro

Sábado, 22 Setembro

ESPIRAL: MANCI + ORPHIDAL B2B



2018

21

Setembro

Venres, 21 Setembro

AIZKORAK ZORROZTU + LADY BANANA



2018

20

Setembro

Xoves, 20 Setembro

Erotic Market (futurist r&b, FR)



2018

19

Setembro

Mércores, 19 Setembro

Jeff Rosenstock + Tenpera (punk-rock, USA)

Dabadaba,



2018

18

Setembro

Martes, 18 Setembro

THE SAFES (powerpop, USA)



2018

15

Setembro

Sábado, 15 Setembro

I.D #23: LAZARE HOCHE



2018

15

Setembro

Sábado, 15 Setembro

LIE DETECTORS + SUBSONICS + CLANKS (rock'n'roll, Eus/Usa/Fr)



2018

13

Setembro

Xoves, 13 Setembro

Shannon & The Clams (rock'n'roll, USA) + The Projectivers

Dabadaba,



2018

12

Setembro

Mércores, 12 Setembro

SAM DOORES & THE HORSE EYED MEN (folk, country, USA)



2018

11

Setembro

Martes, 11 Setembro

ABSTRACT ARTIMUS



2018

8

Setembro

Sábado, 8 Setembro

The Fresh & Onlys + Exnovios (psicodelia, pop, USA & Pamplona)

Dabadaba,



2018

8

Setembro

Sábado, 8 Setembro

KRII: Eris Drew + Frances Be + Eddie Mae



2018

7

Setembro

Venres, 7 Setembro

Arms and Sleepers + My Expansive Awareness

Dabadaba,



2018

7

Setembro

Venres, 7 Setembro

Atodamadre & Miravalles



2018

6

Setembro

Xoves, 6 Setembro

TEX & SUN FLOWER SEED (reggae, ska, cumbia, Jap) + CARIBBEAN DANDY Djs



2018

1

Setembro

Sábado, 1 Setembro

BAE: Sticky M.A. + Bea Pelea + Flaca + La Diabla



2018

31

Agosto

Venres, 31 Agosto

DBDB Club Nights: Pional + This Ist + Arizonako Billy

Dabadaba,



2018

29

Agosto

Mércores, 29 Agosto

Holy Wave (psych, USA)



2018

26

Agosto

Domingo, 26 Agosto

Pedrina (tropipop, Col) + Laguna Pai (reggae, Per)



2018

25

Agosto

Sábado, 25 Agosto

P3Z GONBIDATUAK: NAVA & CHEMA AMA



2018

24

Agosto

Venres, 24 Agosto

Meneo + Dabadaba Djs cumbia set



2018

18

Agosto

Sábado, 18 Agosto

I.D #22: FRANCO CINELLI + JORDAN + GALIANO B2B LOREAK



2018

17

Agosto

Venres, 17 Agosto

Espiral: Manci + Aitor Molina



2018

17

Agosto

Venres, 17 Agosto

Cadence Weapon (Hip-hop, Can)



2018

16

Agosto

Xoves, 16 Agosto

THG Jon Costas



2018

14

Agosto

Martes, 14 Agosto

BAE: MALL GRAB + NITE FLEIT + ALVVA



2018

11

Agosto

Sábado, 11 Agosto

BAE: Pender Street Steppers + Balza



2018

11

Agosto

Sábado, 11 Agosto

Nortec Collective



2018

4

Agosto

Sábado, 4 Agosto

Glad Is The Night: Huntleys & Palmers + Javi Der

Dabadaba,



2018

28

Xullo

Sábado, 28 Xullo

BAE: TASH LC + SILVIA BIANCHI + SARA N'DONGA



2018

27

Xullo

Venres, 27 Xullo

Joy Orbison + Katza - OFF Jazzaldia Gauak

Dabadaba,



2018

27

Xullo

Venres, 27 Xullo

Meridian Brothers (cumbia psicodélica, Colombia) @ Dabadaba

Dabadaba,



2018

26

Xullo

Xoves, 26 Xullo

DBDB CLUB NIGHTS: Mr Thing + Sum$hee + Manci



2018

24

Xullo

Martes, 24 Xullo

Donny Benét (post-disco, Australia) + Pablo Rios

Dabadaba,



2018

21

Xullo

Sábado, 21 Xullo

MOSCOMAN + MAIK MIROUX

Dabadaba, Donostia-San Sebastian



2018

20

Xullo

Venres, 20 Xullo

Caroline Rose (r'n'r, pop, USA)

Dabadaba,



2018

20

Xullo

Venres, 20 Xullo

SOY UNA PRINGADA DJ + SANSEX DJ



2018

18

Xullo

Mércores, 18 Xullo

La Yegros (cumbia, Arg)



2018

14

Xullo

Sábado, 14 Xullo

DBDB Club Nights: Ana Helder + Frances Be + Eddie Mae



2018

14

Xullo

Sábado, 14 Xullo

Bayonne (pop, electrónica) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

13

Xullo

Venres, 13 Xullo

RIOBAMBA (NY, Apocalipsis) + ATODAMADRE + ARAKAMURA



2018

12

Xullo

Xoves, 12 Xullo

Les Filles de Illighadad (folk, vanguardia, Níger) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

10

Xullo

Martes, 10 Xullo

Dropkick (indie pop, Escocia)

Dabadaba,



2018

7

Xullo

Sábado, 7 Xullo

ID: Chez Damier + Orphidal

Dabadaba,



2018

6

Xullo

Venres, 6 Xullo

BED RUGS (psych, Bel)



2018

6

Xullo

Venres, 6 Xullo

TELMO TRENOR (live) + Abu Sou + Chez Ed + Ene!



2018

1

Xullo

Domingo, 1 Xullo

DEROBERT & THE HALF TRUTHS (soul)



2018

30

Xuńo

Sábado, 30 Xuńo

Forbidden Colours 3.urteurrena: Balza, El_Txef_A, Kastil, Katza, Willy Kasper

Dabadaba,



2018

30

Xuńo

Sábado, 30 Xuńo

WAS (dancepop, house, Biz)



2018

29

Xuńo

Venres, 29 Xuńo

Crystal Fighters DJ Set + Arbi Squad Djs

Dabadaba,



2018

29

Xuńo

Venres, 29 Xuńo

La URSS (punk, Granada)

Dabadaba,



2018

23

Xuńo

Sábado, 23 Xuńo

IBIZA PAREO (Electropop, ARG)

Dabadaba, Donostia-San Sebastian



2018

23

Xuńo

Sábado, 23 Xuńo

Bae: Bawrut + Orphidal



2018

21

Xuńo

Xoves, 21 Xuńo

Stephen's Shore + Los Nuevos Hobbies (indie pop) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

15

Xuńo

Venres, 15 Xuńo

SIERRA + MELENAS (pop, garaje, Madrid-Pamplona)

Dabadaba,



2018

13

Xuńo

Mércores, 13 Xuńo

MORAU + OSO FAN @ Dabadaba

Dabadaba,



2018

9

Xuńo

Sábado, 9 Xuńo

DBDB Club Nights: Afrobot + Miqkael (IntergalacticFM)

Dabadaba,



2018

4

Xuńo

Luns, 4 Xuńo

WAXAHATCHEE (indie-rock, USA) + PET FENNEC

Dabadaba,



2018

2

Xuńo

Sábado, 2 Xuńo

TRANSISTOR ARKESTRA + THE NORTHAGIRRES



2018

1

Xuńo

Venres, 1 Xuńo

IZAR & STAR: MALCOM YOUNG'S HIGHWAY TO HELL



2018

29

Maio

Martes, 29 Maio

Ramirez Exposure + Marc Jonson (folk-rock) / Dabadaba



2018

27

Maio

Domingo, 27 Maio

Night Beats (psych-rock, USA) + Warbly Jets en Dabadaba

Dabadaba,



2018

26

Maio

Sábado, 26 Maio

Ainara Legardon + Hatxe en Dabadaba

Dabadaba,



2018

23

Maio

Mércores, 23 Maio

POWERSOLO (r'n'r, Dinamarca) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

22

Maio

Martes, 22 Maio

THE MAGGIE'S MARSHMALLOWS (Garage-Punk, CZ)



2018

16

Maio

Mércores, 16 Maio

Vundabar (indie-rock, USA)

Dabadaba,



2018

14

Maio

Luns, 14 Maio

Red Baraat (jazz,funk,bhangra, NYC)

Dabadaba,



2018

13

Maio

Domingo, 13 Maio

Cuello (powerpop-hc), Valencia

Dabadaba,



2018

12

Maio

Sábado, 12 Maio

DBDB CLUB NIGHTS: CORA NOVOA + OPE LOEB



2018

11

Maio

Venres, 11 Maio

Bigott + Chalet Rosa (indie, pop, Zgz - Log)

Dabadaba,



2018

10

Maio

Xoves, 10 Maio

BLACK LIPS + ALBERT CAVALIER (garaje-punk, USA)

Dabadaba,



2018

10

Maio

Xoves, 10 Maio

DEATH ALLEY + HONEYMOON DISEASE (hard-rock) en KUTXA KULTUR KLUBA

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

9

Maio

Mércores, 9 Maio

MINAMI DEUTSCH (kraut, psych, Jap)



2018

7

Maio

Luns, 7 Maio

BITCHIN' BAJAS (experimental, drone, ambient, USA)

Dabadaba,



2018

6

Maio

Domingo, 6 Maio

The Octopus Project (pop loco, USA) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

5

Maio

Sábado, 5 Maio

BAE: DETROIT SWINDLE + KEEP_A



2018

5

Maio

Sábado, 5 Maio

VOLTAIA + UNCLOSE



2018

4

Maio

Venres, 4 Maio

NERABE + ERAUL @DABADABA



2018

3

Maio

Xoves, 3 Maio

NORTHWEST + KVALVIKA



2018

21

Abril

Sábado, 21 Abril

ZEKE + SNOBS + CRAP @ Dabadaba



2018

20

Abril

Venres, 20 Abril

PRISCILLA BAND



2018

14

Abril

Sábado, 14 Abril

Don Inorrez ( Bide Ertzean, Peiremans+, Eus)



2018

7

Abril

Sábado, 7 Abril

BAE: Doc Daneeka + NiMu



2018

2

Abril

Luns, 2 Abril

Triptides (psych-rock, LA)

Dabadaba,



2018

30

Marzo

Venres, 30 Marzo

THE EXCITEMENTS (soul, r&b, Bcn)



2018

24

Marzo

Sábado, 24 Marzo

4ş Aniversario DBDB / CLUB: ACID ARAB DJ Set + FRANCES BE

Dabadaba,



2018

24

Marzo

Sábado, 24 Marzo

4ş Aniversario DBDB / CONCIERTOS: MELANGE + BAS(H)OAN



2018

22

Marzo

Xoves, 22 Marzo

Shirley Davis & The Silverbacks (soul) @ Dabadaba



2018

21

Marzo

Mércores, 21 Marzo

Esmerine (ex-Godspeed You! Black Emperor) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

19

Marzo

Luns, 19 Marzo

Radio Days (powerpop, Ita)



2018

17

Marzo

Sábado, 17 Marzo

DBDB CLUB NIGHTS: JOE GODDARD + MANCI



2018

17

Marzo

Sábado, 17 Marzo

Nudozurdo (indie-rock, Mad) + The Secret Society

Dabadaba,



2018

16

Marzo

Venres, 16 Marzo

GRISES (indie, electro, pop) @ Dabadaba



2018

10

Marzo

Sábado, 10 Marzo

Mujeres + Hickeys (garaje-punk, BCN-MAD)

Dabadaba,



2018

9

Marzo

Venres, 9 Marzo

Gari (folk-rock, EUS) + Modelo De Respuesta Polar (Indie, Val)

Dabadaba,



2018

3

Marzo

Sábado, 3 Marzo

BAE: BRANKO + PEDRO + ATODAMADRE



2018

3

Marzo

Sábado, 3 Marzo

Liher (pop-rock, EUS)

Dabadaba,



2018

2

Marzo

Venres, 2 Marzo

Núria Graham (folk-rock, Bcn) (Gira GPS)

Dabadaba,



2018

24

Febreiro

Sábado, 24 Febreiro

DBDB Club Nights: JEREMY UNDERGROUND + BALZA

Dabadaba,



2018

24

Febreiro

Sábado, 24 Febreiro

Satanic Surfers + Adrenalized

Dabadaba,



2018

23

Febreiro

Venres, 23 Febreiro

IGLOOGHOST (live) + RRUCCULLA (live) + SARA'N'DONGA Dj set



2018

20

Febreiro

Martes, 20 Febreiro

Chain & The Gang (soul'n'roll, USA)

Dabadaba,



2018

19

Febreiro

Luns, 19 Febreiro

The Molochs (garage-r&b, LA, USA) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

17

Febreiro

Sábado, 17 Febreiro

Ghost Number & His Tipsy Gypsies + Dr. Maha's Miracle Tonic + Casa das Feras

Dabadaba,



2018

16

Febreiro

Venres, 16 Febreiro

REVERBERATION RADIO DJ SET + PENDENTIF + ALIEN TANGO + ESTEBAN Y MANUEL

Dabadaba,



2018

10

Febreiro

Sábado, 10 Febreiro

Carnaval Dabadaba



2018

10

Febreiro

Sábado, 10 Febreiro

Makulu Ken (afrobeat, EUS) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

9

Febreiro

Venres, 9 Febreiro

Las Chillers + L-Kan + Esnórquel DJ



2018

3

Febreiro

Sábado, 3 Febreiro

BAE: Courtesy + Summit

Dabadaba,



2018

3

Febreiro

Sábado, 3 Febreiro

Los Punsetes + Carolina Durante en Dabadaba

Dabadaba,



2018

2

Febreiro

Venres, 2 Febreiro

VULK + FUTURO TERROR (punk, post-punk) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

1

Febreiro

Xoves, 1 Febreiro

MARTHA HIGH (soul) en Dabadaba



2018

30

Xaneiro

Martes, 30 Xaneiro

D.U.D.S. en Dabadaba, DOnostia

Dabadaba,



2018

26

Xaneiro

Venres, 26 Xaneiro

Peach Pit (indie, CAN) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

25

Xaneiro

Xoves, 25 Xaneiro

Lee Bains III & The Glory Fires en Dabadaba, Donostia

Dabadaba,



2018

24

Xaneiro

Mércores, 24 Xaneiro

Mammane Sani (folk - vanguardia, Níger) en Kutxa Kultur Kluba

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

23

Xaneiro

Martes, 23 Xaneiro

The Surfing Magazines en Dabadaba

Dabadaba,



2018

18

Xaneiro

Xoves, 18 Xaneiro

LUKIEK + INDIAN FEATHERS



2018

13

Xaneiro

Sábado, 13 Xaneiro

Fiesta Clausura Dock Of The Bay: Guille Milkyway Dj set



2018

12

Xaneiro

Venres, 12 Xaneiro

Manchester Hacienda Night: Jon DaSilva + Krysko + Eldelotrodía

Dabadaba,



2018

12

Xaneiro

Venres, 12 Xaneiro

KASO MAI + ON



2018

6

Xaneiro

Sábado, 6 Xaneiro

BAE: Dj Seinfeld + Alvva + Balza



2018

6

Xaneiro

Sábado, 6 Xaneiro

Joe La Reina en Dabadaba

Dabadaba,



2018

4

Xaneiro

Xoves, 4 Xaneiro

London Afrobeat Collective en Dabadaba

Dabadaba,



2017

31

Decembro

Domingo, 31 Decembro

NOCHEVIEJA DABADABA

Dabadaba,



2017

30

Decembro

Sábado, 30 Decembro

MELENAS + EXNOVIOS en Dabadaba

Dabadaba,



2017

28

Decembro

Xoves, 28 Decembro

María Arnal i Marcel Bagés + Amorante en Dabadaba

Dabadaba,



2017

23

Decembro

Sábado, 23 Decembro

Rrucculla + II Kris GM en Dabadaba

Dabadaba,



2017

22

Decembro

Venres, 22 Decembro

Atom Rhumba + Sonic Trash en Dabadaba

Dabadaba,



2017

15

Decembro

Venres, 15 Decembro

Libe (rock, Gasteiz) en Dabadaba

Dabadaba,



2017

9

Decembro

Sábado, 9 Decembro

DBDB CLUB NIGHTS: Madteo + Katza



2017

8

Decembro

Venres, 8 Decembro

Mueran Humanos + Mazmorra en Dabadaba

Dabadaba,



2017

2

Decembro

Sábado, 2 Decembro

Bae: Shanti Celeste + Frances Be B2B Eddie Mae



2017

2

Decembro

Sábado, 2 Decembro

Las Odio + Serpiente en Dabadaba

Dabadaba,



2017

1

Decembro

Venres, 1 Decembro

Rafael Berrio + Flamaradas

Dabadaba,



2017

25

Novembro

Sábado, 25 Novembro

OREKA: RESOM + OPE LOEB + KINO INTERNACIONAL

Dabadaba,



2017

24

Novembro

Venres, 24 Novembro

Elena Setién vs. Nico (Ciclo Izar & Star)

Dabadaba,



2017

23

Novembro

Xoves, 23 Novembro

Iguana Death Cult (psych-punk, HOL) + Tenpera (punk, DSS)



2017

22

Novembro

Mércores, 22 Novembro

M.O.T.O. (punk-rock, USA) en Dabadaba

Dabadaba,



2017

20

Novembro

Luns, 20 Novembro

Fai Baba (pop psicodélico, Suiza) en Dabadaba

Dabadaba,



2017

18

Novembro

Sábado, 18 Novembro

Chumba Chumba, by Disco Bambinos

Dabadaba,



2017

18

Novembro

Sábado, 18 Novembro

Rural Zombies en Dabadaba

Dabadaba,



2017

17

Novembro

Venres, 17 Novembro

ENCARTA: Damed Squad + King Cayman + Le Rue Boys + DJs: Rosa Pistola - This Not Way

Dabadaba,



2017

16

Novembro

Xoves, 16 Novembro

Aitor Etxebarria Ensemble en Dabadaba

Dabadaba,



2017

14

Novembro