Sarrerak

2021

28

Otsaila

Igandea, 28 Otsaila

FENG SUAVE (soul, pop, psych, HOL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2021

25

Urtarrila

Astelehena, 25 Urtarrila

Black Country, New Road

Dabadaba,



Larunbata

12

Abenduaren

Larunbata, 12 Abenduaren

DELAPORTE (electrónica, pop, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

11

Abenduaren

Ostirala, 11 Abenduaren

LIHER (stoner, punk, soul, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

28

Azaroaren

Larunbata, 28 Azaroaren

CRUZ CAFUNÉ (live)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

27

Azaroaren

Ostirala, 27 Azaroaren

MARÍA RODÉS (folklore, experimental, proto-electronica, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

19

Azaroaren

Osteguna, 19 Azaroaren

THE SADIES (western, rnr, psych, country, surf, CAN) + JON ULECIA & CANTINA BIZARRO (rock, NAF)

Dabadaba, Donostia / San Sebastian



Ostirala

13

Azaroaren

Ostirala, 13 Azaroaren

YAWNERS (indie rock, ES) + ALIMENT (garage punk, CAT) + MODERN NATURE (alt-rock, psych, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastian



Larunbata

7

Azaroaren

Larunbata, 7 Azaroaren

WILLIS DRUMMOND (rock, EH) + LLACUNA (punk ,CAT)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

17

Urria

Larunbata, 17 Urria

NIŃA COYOTE ETA CHICO TORNADO (stoner rock, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

3

Urria

Larunbata, 3 Urria

THE BELLRAYS (punk soul, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

19

Iraila

Larunbata, 19 Iraila

BRIGHTON 64 (mod, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

15

Uztailaren

Asteazkena, 15 Uztailaren

FRANKIE & THE WITCHFINGERS (psych, garage, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

4

Uztailaren

Larunbata, 4 Uztailaren

BELVEDERE (punk rock, CAN) + ADRENALIZED (melodic HC, EH) + LA ARMADA (HC punk, REP DOM)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

15

Ekaina

Astelehena, 15 Ekaina

DERADOORIAN (art pop, indie, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

13

Ekaina

Larunbata, 13 Ekaina

BUSCABULLA (dance-pop, funk, r&b, P.R.)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

8

Ekaina

Astelehena, 8 Ekaina

PILE (post HC, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

6

Ekaina

Larunbata, 6 Ekaina

HAVOC (pop, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

1

Ekaina

Astelehena, 1 Ekaina

SACRI MONTI (fuzz, psych, trip-out, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

31

Maiatzaren

Igandea, 31 Maiatzaren

SHEER MAG (hard rock, punk, USA) + ARROTZAK (post punk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

27

Maiatzaren

Asteazkena, 27 Maiatzaren

CANALÓN DE TIMBIQUÍ (folk afro-colombiano, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

26

Maiatzaren

Asteartea, 26 Maiatzaren

JONTAVIOUS WILLIS (country, blues, USA) + BIG BOB RAILROAD

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

23

Maiatzaren

Larunbata, 23 Maiatzaren

TITO RAMÍREZ (latin boogaloo, soul, r&b, mambo, ES)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

22

Maiatzaren

Ostirala, 22 Maiatzaren

THE MOTHERCROW (psych rock, BCN) + ELECTRIC MONOLITH (70's hard psych rock, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

15

Maiatzaren

Ostirala, 15 Maiatzaren

COBRA + SAIA GOAIT (metal, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

10

Maiatzaren

Igandea, 10 Maiatzaren

INSÓLITO UNIVERSO (latin, folk, psych, VEN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

9

Maiatzaren

Larunbata, 9 Maiatzaren

SHOW ME THE BODY (hc-punk, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

8

Maiatzaren

Ostirala, 8 Maiatzaren

KALEKO URDANGAK + ORREAGA 778 (Oi!, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

1

Maiatzaren

Ostirala, 1 Maiatzaren

FERRÁN PALAU + EL PETIT DE CAL ERIL (pop, CAT)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

29

Apirilaren

Asteazkena, 29 Apirilaren

CALONCHO & EL DAVID AGUILAR EN LA VACACIÓN (pop, MEX)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

25

Apirilaren

Larunbata, 25 Apirilaren

LAURENCE JONES BAND (blues rock, UK) + LES DEUXLUXES (rock'n'roll, CAN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

24

Apirilaren

Ostirala, 24 Apirilaren

TRIÁNGULO DE AMOR BIZARRO (post-punk, indie-rock, GAL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

22

Apirilaren

Asteazkena, 22 Apirilaren

SVETLANAS (HC, punk rock, RUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

19

Apirilaren

Igandea, 19 Apirilaren

AMI DANG (ambient, experimental, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

18

Apirilaren

Larunbata, 18 Apirilaren

AFRO SOCIAL CLUB (afrobeat, jazz, highlife, FRA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

17

Apirilaren

Ostirala, 17 Apirilaren

SES (blues rock, GAL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

15

Apirilaren

Asteazkena, 15 Apirilaren

SESSA (música popular brasileńa, psych, indie, BRA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

11

Apirilaren

Larunbata, 11 Apirilaren

KRII 'MATRAKA FEST' edition w/ TUTU + OKKRE + ITZI + FRANCES BE + INES

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

11

Apirilaren

Larunbata, 11 Apirilaren

BONEFLOWER (postrock, screamo, MAD) + CROSSED (dark HC, MAD) + VIBORV (post HC, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

8

Apirilaren

Asteazkena, 8 Apirilaren

SANTO PERREO: CHICA GANG

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

5

Apirilaren

Igandea, 5 Apirilaren

ELECTRIC LOOKING GLASS (baroque pop, USA) + THE HUSSY (thrash punk, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

4

Apirilaren

Larunbata, 4 Apirilaren

THE NORTHAGIRRES (hard rock, EH) + LA SECTA (power rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

3

Apirilaren

Ostirala, 3 Apirilaren

FOYONE (rap, GAL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastian



Osteguna

2

Apirilaren

Osteguna, 2 Apirilaren

LEVITATION ROOM (psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

28

Martxoaren

Larunbata, 28 Martxoaren

DBDB 6. URTEURRENA: DANIEL AVERY + FRANCES BE + MANCI

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

28

Martxoaren

Larunbata, 28 Martxoaren

6. URTEURRENA / ANIVERSARIO (SATURDAY PASS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

28

Martxoaren

Larunbata, 28 Martxoaren

DBDB 6. URTEURRENA: PANTOCRATOR + VVV + LA BUENA NUEVA + SERPIENTE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

27

Martxoaren

Ostirala, 27 Martxoaren

6. URTEURRENA / ANIVERSARIO (ABONO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

27

Martxoaren

Ostirala, 27 Martxoaren

DBDB 6. URTEURRENA: LUNA KI + CHICO BLANCO + LA TIGUERITA + VILLAFRANCA + KINKI STINKY + WHITE CAVIAR

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

26

Martxoaren

Osteguna, 26 Martxoaren

LA TOPADORA (ska rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

22

Martxoaren

Igandea, 22 Martxoaren

ROLANDO BRUNO (cumbia, garage, psych, tropical, ARG) + GUARIMBA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

21

Martxoaren

Larunbata, 21 Martxoaren

CHUCHAMBA #9: FÖNK + JAVS DJs

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

18

Martxoaren

Asteazkena, 18 Martxoaren

MOON DUO presents 'THE LIGHTSHIP'

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Astelehena

16

Martxoaren

Astelehena, 16 Martxoaren

LUCRECIA DALT (avant-garde, COL) + JERUSALEM IN MY HEART (AV + experimental, CAN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

14

Martxoaren

Larunbata, 14 Martxoaren

DBDB CLUB NIGHTS: KATZA + MIRAVALLES + TOPANGA KIDDO B2B BRAVA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

12

Martxoaren

Osteguna, 12 Martxoaren

PONY BRAVO (indie, rock experimental, SEV)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

11

Martxoaren

Asteazkena, 11 Martxoaren

MOOON (freakbeat, rhythm&blues, surf, HOL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

8

Martxoaren

Igandea, 8 Martxoaren

LA MOTO DE FERNAN (punk rock, ALI) + LOS PONKS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

7

Martxoaren

Larunbata, 7 Martxoaren

BAE w/ KAMPIRE (Nyege Nyege, UGA) + Ines + Atodamadre

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

7

Martxoaren

Larunbata, 7 Martxoaren

ASH GRUNWALD (blues rock, soul, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastian



Ostirala

6

Martxoaren

Ostirala, 6 Martxoaren

UNIFORMS (shoegaze, dreampop, JAE) + ARIMA (shoegaze, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

5

Martxoaren

Osteguna, 5 Martxoaren

GUADI GALEGO (folk, GAL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

1

Martxoaren

Igandea, 1 Martxoaren

DISTOPÍA MUTANTE presents WACKELKONTAKT (industrial trap, ISR) + ACTRIQ (idm, GER)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

29

Otsaila

Larunbata, 29 Otsaila

DABADABA FLAMENCO: DOLORES AGUJETAS con DOMINGO RUBICHI al toque

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

28

Otsaila

Ostirala, 28 Otsaila

CHUCHAMBA #8: DJ FÖNK + ERRE CONWAY! (r&b, trap, eclectic hits, perreito)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

28

Otsaila

Ostirala, 28 Otsaila

ÉL MATÓ A UN POLICIA MOTORIZADO (indie, rock, ARG) + KYXO (lol-fi, pop, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Igandea

23

Otsaila

Igandea, 23 Otsaila

SUO (glam rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

22

Otsaila

Larunbata, 22 Otsaila

SOTO ASA (reguetón, trap, CEU) + TXILTXOKO (pop, trap, OIA) + ALVVA + LA DIABLA + HORRORXVACUI DJs

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

21

Otsaila

Ostirala, 21 Otsaila

THG: REEKO (techno, ES) + TUBER (techno, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

21

Otsaila

Ostirala, 21 Otsaila

AITOR ETXEBARRIA (avant-garde, electronic, art-rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

19

Otsaila

Asteazkena, 19 Otsaila

VLMV + CODES IN THE CLOUDS (post-rock, UK) by GURE BAZTERRAK

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteartea

18

Otsaila

Asteartea, 18 Otsaila

THE THUNDERBEATS (garage rock, RUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

15

Otsaila

Larunbata, 15 Otsaila

ID #38: GENE ON EARTH (Limousine Dream, GER) + PIZKY

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

15

Otsaila

Larunbata, 15 Otsaila

SKAKEITAN (pop,rock, indie, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

14

Otsaila

Ostirala, 14 Otsaila

DIMELOW: CECILIO G. + FACE DOWN ASS UP! DJs

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

14

Otsaila

Ostirala, 14 Otsaila

SKAKEITAN (rock, indie, pop, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

8

Otsaila

Larunbata, 8 Otsaila

DBDB CLUB NIGHTS: ÁNGEL MOLINA (techno, BCN) + MKOL

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

8

Otsaila

Larunbata, 8 Otsaila

ZEA MAYS (rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

7

Otsaila

Ostirala, 7 Otsaila

ZEA MAYS (rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Asteazkena

5

Otsaila

Asteazkena, 5 Otsaila

WILLIAM THE CONQUEROR (folk-rock, soul, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

1

Otsaila

Larunbata, 1 Otsaila

DBDB CLUB NIGHTS: BUFIMAN (Dekmantel, GER) + ORPHIDAL

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

1

Otsaila

Larunbata, 1 Otsaila

IZAR & STAR: HIBAI ETXEBERRIA plays BENITO LERTXUNDI

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

31

Urtarrila

Ostirala, 31 Urtarrila

CARLA DAL FORNO (indie, vaporwave, AUS) + VERDE PRATO (folk experimental, TOL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

25

Urtarrila

Larunbata, 25 Urtarrila

DABADUB #5: PARLY B + RUDE KANKA + SELEKTA STEPI (reggae, dub, dancehall)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

25

Urtarrila

Larunbata, 25 Urtarrila

DEAD BRONCO (metal, country, US/BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

24

Urtarrila

Ostirala, 24 Urtarrila

PRISTINE (blues rock, NOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

17

Urtarrila

Ostirala, 17 Urtarrila

DABADABA FLAMENCO: JOSÉ VALENCIA con JUAN REQUENA al toque

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Larunbata

11

Urtarrila

Larunbata, 11 Urtarrila

DBDB CLUB NIGHTS: HENRY WU presenta DJ KICKS + MANCI + KINO INTERNACIONAL

Dabadaba, Donostia / San Sebastian



Larunbata

11

Urtarrila

Larunbata, 11 Urtarrila

MOJO HAND + VOODOO CHARMS (blues, soul, r&b, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Ostirala

10

Urtarrila

Ostirala, 10 Urtarrila

CARIŃO (pop, MAD) + REBE (pop, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



Osteguna

9

Urtarrila

Osteguna, 9 Urtarrila

SENSIBLE SOCCERS (dance rock,PT)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

31

Abenduaren

Asteartea, 31 Abenduaren

DABADABA URTEZAHARRA: A 2019 ZEITGEIST

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

28

Abenduaren

Larunbata, 28 Abenduaren

CONFLUENCE (soul, rock, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

27

Abenduaren

Ostirala, 27 Abenduaren

LA CHUCHAMBA de NAVIDAD (hip hop, reguetón, dancehall, trap, MAD / DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

27

Abenduaren

Ostirala, 27 Abenduaren

FERNANDOCOSTA (rap, IBI)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

25

Abenduaren

Asteazkena, 25 Abenduaren

JOSEBA IRAZOKI ETA LAGUNAK (rock, EUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

21

Abenduaren

Larunbata, 21 Abenduaren

DBDB CLUB NIGHTS: EL_TXEF_A (Forbidden Colours, EH) ALL NIGHT LONG

Dabadaba, Donostia / San Sebastian



2019

20

Abenduaren

Ostirala, 20 Abenduaren

LUKIEK (grunge, noise, EH) + PINPILINPUSSIES (lo-fi, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastian



2019

14

Abenduaren

Larunbata, 14 Abenduaren

ID #36: QUEST (techno, ukg, ITA) + JORDAN (MuM records, IBI) + GALIANO (EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastian



2019

14

Abenduaren

Larunbata, 14 Abenduaren

THE CAPACES (punk rock, BCN) + NUEVO CATECISMO CATÓLICO

CC Intxaurrondo KE, Donostia / San Sebastián



2019

13

Abenduaren

Ostirala, 13 Abenduaren

20ş ANIVERSARIO OLD SCHOOL: ISRAEL B + EL NEGRO + EL CHAPO & SYR djs

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

10

Abenduaren

Asteartea, 10 Abenduaren

DONNA BLUE (pop, ye-ye, NL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

7

Abenduaren

Larunbata, 7 Abenduaren

EMPTY FILES (synth pop, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

6

Abenduaren

Ostirala, 6 Abenduaren

IZAR & STAR: MUNLET plays DEVO & TXARANGA URRETABIZKAIA plays TALKING HEADS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Abenduaren

Osteguna, 5 Abenduaren

THG: P.E.A.R.L. (Falling Ethics Records, Polegroup) + TUBER (Sub.tl, THG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

29

Azaroaren

Ostirala, 29 Azaroaren

AIRBAG (punk, pop, MAL) + TENPERA (alternative rock, DSS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

28

Azaroaren

Osteguna, 28 Azaroaren

BOSCO (reggae, psych-rock, MUR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

25

Azaroaren

Astelehena, 25 Azaroaren

TROPICAL FUCK STORM (art-punk, psych, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

24

Azaroaren

Igandea, 24 Azaroaren

JUAN WAUTERS (tropical folk-pop)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

23

Azaroaren

Larunbata, 23 Azaroaren

GHOST NUMBER (swing, roots, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

22

Azaroaren

Ostirala, 22 Azaroaren

LES GRYS-GRYS (rhythm&blues, garage, FR) + BIFANNAH (garage 60s, GAL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

21

Azaroaren

Osteguna, 21 Azaroaren

DABADABA FLAMENCO: LUÍS MONEO con JUAN MANUEL MONEO al toque

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

20

Azaroaren

Asteazkena, 20 Azaroaren

SINKANE (afrofunk, psych, SUDAN-USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

17

Azaroaren

Igandea, 17 Azaroaren

LISTENER (indie rock/spoken word, USA) + SARA ZOZAYA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Azaroaren

Larunbata, 16 Azaroaren

ID #34: DJ DUSTIN (techno, house, tech-house, GER) + ORPHIDAL

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Azaroaren

Larunbata, 16 Azaroaren

LOS PUNSETES (indie, pop, folk, alternativo, MAD) + AMPARITO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

15

Azaroaren

Ostirala, 15 Azaroaren

LOS BRACCO + INFAME (pub-rock, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

14

Azaroaren

Osteguna, 14 Azaroaren

I AM DIVE (pop, electrónica, SEV)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

12

Azaroaren

Asteartea, 12 Azaroaren

JONATHAN WILSON (folk, rock, psych, country, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

10

Azaroaren

Igandea, 10 Azaroaren

DÚO JADE (son cubano, jazz, pop, CUBA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

9

Azaroaren

Larunbata, 9 Azaroaren

SEŃORES (indie, BIO) + DOŃA (jangle pop, PAM)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

8

Azaroaren

Ostirala, 8 Azaroaren

GABRIEL HERNÁNDEZ + JON JON JON (Folk, MUR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

7

Azaroaren

Osteguna, 7 Azaroaren

NIHILOXICA (afro-techno, fusion, UGA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

4

Azaroaren

Astelehena, 4 Azaroaren

KHANA BIERBOOD (eastern garage psych rock, THAI)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Azaroaren

Larunbata, 2 Azaroaren

BAE w/ HUNEE (Rush Hour / Hunch Music) + GELA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Azaroaren

Larunbata, 2 Azaroaren

THE AGAPORNIS (soul, funk, CAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

1

Azaroaren

Ostirala, 1 Azaroaren

SONIDO SATANÁS (cumbia, MEX)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

31

Urria

Osteguna, 31 Urria

HALLOWEEN!: CLARA! + ROYCE ROLO + HORRORXVACUI djs

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

31

Urria

Osteguna, 31 Urria

STICKY M.A. + KIŃIN LA PARA (hip hop, urban, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

30

Urria

Asteazkena, 30 Urria

THE ROVES (pop, 60's garage, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

29

Urria

Asteartea, 29 Urria

THE MYSTERY LIGHTS (garage rock, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

27

Urria

Igandea, 27 Urria

SEAN NICHOLAS SAVAGE (pop, CAN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

26

Urria

Larunbata, 26 Urria

HENRY WU presenta DJ KICKS + MANCI + KINO INTERNACIONAL

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

26

Urria

Larunbata, 26 Urria

CALA VENTO (indie, pop, hc, CAT)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

25

Urria

Ostirala, 25 Urria

RECYCLED J (trap, R&B, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Urria

Larunbata, 19 Urria

DBDB x BOILER ROOM: GIGI FM + KRII COLLECTIVE + MIRAVALLES

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Urria

Larunbata, 19 Urria

LOS GANGLIOS (indie, pop, folk ,alternative, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Urria

Larunbata, 19 Urria

HIDROGENESSE (pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

18

Urria

Ostirala, 18 Urria

BOB LOG III (rock'n'roll, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Urria

Asteazkena, 16 Urria

COMBO CHIMBITA (cumbia, jazz, funk, electrónica, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

14

Urria

Astelehena, 14 Urria

SUGAR DADDY & THE CEREAL KILLERS (swing, rhythm&blues, ITA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

13

Urria

Igandea, 13 Urria

LAS LIGAS MENORES (indie, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

11

Urria

Ostirala, 11 Urria

DAUGHTERS (noise rock, industrial, punk, USA) + JEROME DREAM

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

10

Urria

Osteguna, 10 Urria

BRUTUS (post-hardcore, BEL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

6

Urria

Igandea, 6 Urria

RIZHA (pop, rock alternativo, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Urria

Larunbata, 5 Urria

RURAL ZOMBIES + EZPALAK (indie, pop, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

4

Urria

Ostirala, 4 Urria

CRUDO PIMENTO (experimental, blues, folk)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

3

Urria

Osteguna, 3 Urria

BEEZEWAX (indie, shoegaze, NOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

28

Iraila

Larunbata, 28 Iraila

BAE: Lil C + Brava + Smoking Mamas



2019

27

Iraila

Ostirala, 27 Iraila

BLACK MIDI (rock experimental, UK)

Kutxa Kultur Kluba, Donostia / San Sebastián



2019

21

Iraila

Larunbata, 21 Iraila

DBDB CLUB NIGHTS: SAMA (techno, house, PAL) + THIS IST + ANARTZ

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

17

Iraila

Asteartea, 17 Iraila

MINAMI DEUTSCH (kraut rock, psych, JAP)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

15

Iraila

Igandea, 15 Iraila

COSMONAUTS (garage, punk, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

14

Iraila

Larunbata, 14 Iraila

Bullet Proof Lovers + BAMS (punk rock, EUS)

Dabadaba,



2019

14

Iraila

Larunbata, 14 Iraila

I AM DIVE (folk, electrónica, Sev)



2019

13

Iraila

Ostirala, 13 Iraila

MOTORPSYCHO (psych-progressive rock, NOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

12

Iraila

Osteguna, 12 Iraila

MYSTIC BRAVES (garaje-psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

11

Iraila

Asteazkena, 11 Iraila

VELS TRIO (jazz, funk, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Iraila

Osteguna, 5 Iraila

NO FUN AT ALL (punk rock, melodic hc, SWE) + BAR REMIGIO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

31

Abuztua

Larunbata, 31 Abuztua

BAE w/ ALBANY (live!) + GOA (live!) + FLORENTINO + FLACA + MIRAVALLES djs

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

30

Abuztua

Ostirala, 30 Abuztua

DBDB CLUB NIGHTS: FRED P + MANCI + KINO INTERNACIONAL

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

23

Abuztua

Ostirala, 23 Abuztua

NEW YORK SKA-JAZZ ENSEMBLE (ska, rocksteady USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Abuztua

Astelehena, 19 Abuztua

WILD ANIMALS (indie, punk, folk, MAD) + BAIONA (alternative rock, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

17

Abuztua

Larunbata, 17 Abuztua

ID #32: FABIO VINUESA (Solid Tapes, MAD) + ORPHIDAL + PIZKY + GALIANO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Abuztua

Ostirala, 16 Abuztua

KRII: DR. RUBINSTEIN (techno, GER) + BIHOTZA + FRANCES BE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

14

Abuztua

Asteazkena, 14 Abuztua

DBDB CLUB NIGHTS: RON MORELLI + PEAKING LIGHTS DJ SET + KATZA + J.C

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

10

Abuztua

Larunbata, 10 Abuztua

DBDB CLUB NIGHTS x POLVORIN CREW: ENEKAT, MKOL, VILAXXX, ORPHIDAL, MANCI & LEHIOR

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

3

Abuztua

Larunbata, 3 Abuztua

DBDB CLUB NIGHTS: HONEY SOUNDSYSTEM (disco, house, USA) + SEBASTIAN MADD dj

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Abuztua

Ostirala, 2 Abuztua

RAQUEL YURRITA (americana, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

29

Uztailaren

Astelehena, 29 Uztailaren

COOL SOUNDS + LACHLAN DENTON (indie, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

27

Uztailaren

Larunbata, 27 Uztailaren

BAE: HIGHKILI & WOODHANDS live! + ALVVA + BRRRRRAP CREW (uk garage, grime, future bass, CAN/DSS/MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

26

Uztailaren

Ostirala, 26 Uztailaren

DBDB CLUB NIGHTS: CHEZ DAMIER (chicago house, USA) + GALIANO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

24

Uztailaren

Asteazkena, 24 Uztailaren

DBDB CLUB NIGHTS: PIONAL (house, MAD) + OPE LOEB & FRANCES BE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

24

Uztailaren

Asteazkena, 24 Uztailaren

FRENTE CUMBIERO (nueva cumbia, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Uztailaren

Ostirala, 19 Uztailaren

PEARS (hc-punk, USA) + DISASTER JACKS (skate punk, CAT)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

13

Uztailaren

Larunbata, 13 Uztailaren

MISS BOLIVIA (cumbia, hip hop, dancehall, electro, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

12

Uztailaren

Ostirala, 12 Uztailaren

LONDON AFROBEAT COLLECTIVE (afrobeat, funk, soul, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

10

Uztailaren

Asteazkena, 10 Uztailaren

FÉMINA (rap-fusión, folk, cumbia, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

9

Uztailaren

Asteartea, 9 Uztailaren

MONNONE ALONE (indie pop, AUS) + MARTIN FRAWLEY (break up pop, AUS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

7

Uztailaren

Igandea, 7 Uztailaren

ÉL MATÓ A UN POLICIA MOTORIZADO (indie, rock, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

6

Uztailaren

Larunbata, 6 Uztailaren

BATTLE OF SANTIAGO (afro-cuban post rock, CAN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Uztailaren

Ostirala, 5 Uztailaren

GRISES (indie, pop, ZES)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

4

Uztailaren

Osteguna, 4 Uztailaren

DUNE RATS (rock, stoner, pop, AUS) + WICKED THINGS + PEARL THE GIRL + DEADBEAT

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

30

Ekaina

Igandea, 30 Ekaina

PELAX (rock, DSS) + TELMO TRENOR (hip hop, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

29

Ekaina

Larunbata, 29 Ekaina

QVERNO (rock alternativo, EH-MAD) + VOLTAIA (desert rock, stoner, ZUM)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

28

Ekaina

Ostirala, 28 Ekaina

RATA NEGRA (punk, MAD) + OKI MOKI (pop, punk, DSS) by RED RIBBON MUSIC

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

27

Ekaina

Osteguna, 27 Ekaina

DABADABA FLAMENCO: LA FABI con PACO HEREDIA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

23

Ekaina

Igandea, 23 Ekaina

ANARI (folk rock, EH) + BIRKIT (folk rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

22

Ekaina

Larunbata, 22 Ekaina

JOE CREPÚSCULO (techno-pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

21

Ekaina

Ostirala, 21 Ekaina

DABADUB FEST #4: MANU DIGITAL (reggae, dub, FRA) feat DEEMAS J. (UK) + RUDEKANKA + URBI SELEKTAH + NORTH-ASUNA + BEŃARANKS (EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

21

Ekaina

Ostirala, 21 Ekaina

KUMBIA QUEERS (tropipunk, ARG) + Mula (electro caribeńo, REP. DOM.)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Ekaina

Asteazkena, 19 Ekaina

BIG SANDY & HIS FLY-RITE BOYS (swing, country, boogie, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

15

Ekaina

Larunbata, 15 Ekaina

YOU ARE THE REASON III: MELTDOWN + AWAKE THE DREAMER + FEARS AWAY + HYEDRA + HOLY TXALA + BENEATH THE SURFACE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

14

Ekaina

Ostirala, 14 Ekaina

MOXAL (jazz, experimental, folk, EH) + MARCO PAUL (soul, funk, electronic, MEX)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

13

Ekaina

Osteguna, 13 Ekaina

EDU BASTERRA (folk, blues, rock, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

9

Ekaina

Igandea, 9 Ekaina

THE UNDERGROUND YOUTH (post-punk, shoegaze, psych, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

8

Ekaina

Larunbata, 8 Ekaina

ZITAL SESSIONS #05: THE WIZARDS + MADELEINE + WOOD STRINGS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

7

Ekaina

Ostirala, 7 Ekaina

GRANDE DAYS presenta "A WAY TO COLLAPSE" (rock alternativo, DSS) + DOŃA (alternative rock, NAV)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Ekaina

Asteazkena, 5 Ekaina

HIRO KONE (experimental, industrial, electronic, USA) + REYKJAVIK606 (experimental, ambient, electronic, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

3

Ekaina

Astelehena, 3 Ekaina

COCAINE PISS (queer punk, BEL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Ekaina

Igandea, 2 Ekaina

HILDA LIZARAZU (pop, rock, acústico, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

1

Ekaina

Larunbata, 1 Ekaina

REUNIÓN BIG BAND (jazz, funk, latin, groove, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

31

Maiatzaren

Ostirala, 31 Maiatzaren

LEWIS OFMAN (lo-fi pop, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

30

Maiatzaren

Osteguna, 30 Maiatzaren

HOMESHAKE (indie-pop, lo-fi R&B, CAN) + ABC DIALECT (electronic, funk, pop, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

29

Maiatzaren

Asteazkena, 29 Maiatzaren

THE CYNICS: ROCK'N'ROLL 30 ANNIVERSARY (garage rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

27

Maiatzaren

Astelehena, 27 Maiatzaren

CATE LE BON (pop, indie, psych, Gales)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

25

Maiatzaren

Larunbata, 25 Maiatzaren

AVIADOR DRO: 40 ANIVERSARIO (synth pop, MADRID)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

24

Maiatzaren

Ostirala, 24 Maiatzaren

CAPSULA (garage rock, psych EH/ARG) + ARROTZAK (punk rock, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

23

Maiatzaren

Osteguna, 23 Maiatzaren

LA URSS (punk, GRA) + VULK (postpunk, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

22

Maiatzaren

Asteazkena, 22 Maiatzaren

ALDOUS RH (dream pop, r&b, soul 70's, psych, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Maiatzaren

Igandea, 19 Maiatzaren

LEE BAINS III & THE GLORY FIRES (southern rock, punk, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

18

Maiatzaren

Larunbata, 18 Maiatzaren

MUJERES (garage, rock, BCN) + 107 FAUNOS (rock, lofi, pop, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

17

Maiatzaren

Ostirala, 17 Maiatzaren

IRIE VIBZ #7: PETER YOUTHMAN + JR ROY + DAPATCH + I FI (reggae, dub, rocksteady, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

17

Maiatzaren

Ostirala, 17 Maiatzaren

ELENA SETIÉN (ambient pop, indie, songwriter, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Maiatzaren

Osteguna, 16 Maiatzaren

THE ESSEX GREEN (neo-psychedelic pop, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

14

Maiatzaren

Asteartea, 14 Maiatzaren

DANIEL ROMANO (rock, pop, folk, country, CAN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

12

Maiatzaren

Igandea, 12 Maiatzaren

SARA HEBE (cumbia, hip hop, punk, pop, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

11

Maiatzaren

Larunbata, 11 Maiatzaren

SOLEÁ MORENTE (pop, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

10

Maiatzaren

Ostirala, 10 Maiatzaren

PEDRINA (tropical pop, COL) + EL REMOLÓN (technopop, cumbia, electro, reggaeton, ARG)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

8

Maiatzaren

Asteazkena, 8 Maiatzaren

GLAMS SKANKS (punkrock, glam, Los Ángeles) by Red Ribbon Music

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

4

Maiatzaren

Larunbata, 4 Maiatzaren

THE LIMBOOS (exotic rhythm and blues, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

3

Maiatzaren

Ostirala, 3 Maiatzaren

MOLLY NILSSON (synth pop, Swe) + MOW (pop, electronica MAD) + GANGES (dreampop, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Maiatzaren

Osteguna, 2 Maiatzaren

THE MOLOCHS (garage, psych, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

1

Maiatzaren

Asteazkena, 1 Maiatzaren

HEAVY FEATHER (rock, SWE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

27

Apirilaren

Larunbata, 27 Apirilaren

SAM'S RAVE: BEESMUNT SOUNDSYSTEM + BALEAONDA DJs + MAXI FISCHER

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

27

Apirilaren

Larunbata, 27 Apirilaren

KAOM FEST by GURE BAZTERRAK: GIARDINI di MIRŇ + JEAN JEAN + LUKIEK + JAUNDONE

Dabadaba, Donostia/San Sebastian



2019

25

Apirilaren

Osteguna, 25 Apirilaren

47SOUL (shamstep, electronic, JOR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

23

Apirilaren

Asteartea, 23 Apirilaren

ALL THEM WITCHES (psych rock, USA) + SWEDISH DEATH CANDY (psych rock, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

21

Apirilaren

Igandea, 21 Apirilaren

NAXATRAS (stoner, psych rock, GRE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Apirilaren

Ostirala, 19 Apirilaren

DBDB CLUB NIGHTS: DJ TENNIS (leftfield, electro, house, techno, ITA) + TUBER (tech-house, DSS) + ANDERETX (tech-house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Apirilaren

Ostirala, 19 Apirilaren

KOKO-JEAN & THE TONICS (r&b, soul, blues, r'n'r, 50's, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

17

Apirilaren

Asteazkena, 17 Apirilaren

BAE w/ LA ZOWI (trap, BCN) + MITTO KORONKON & RIDGEXRACER (rap, BIO)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

15

Apirilaren

Astelehena, 15 Apirilaren

THE EMBROOKS (freakbeat, garage, psych, powerpop, 60's, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

14

Apirilaren

Igandea, 14 Apirilaren

RESKUE MUSIK

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

13

Apirilaren

Larunbata, 13 Apirilaren

ADRENALIZED (hardcore melódico, DSS) + TENPERA (noise rock alternativo, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

12

Apirilaren

Ostirala, 12 Apirilaren

FRANKIE COSMOS (indie, pop, USA) + IAN SWEET (indie, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

11

Apirilaren

Osteguna, 11 Apirilaren

DABADABA FLAMENCO: ISRAEL FERNÁNDEZ

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

10

Apirilaren

Asteazkena, 10 Apirilaren

FLAVIEN BERGER (synth pop, FR)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

8

Apirilaren

Astelehena, 8 Apirilaren

ZEBRA HUNT (indie, pop, Seattle) + RIO ARGA (pop, Pamplona)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

7

Apirilaren

Igandea, 7 Apirilaren

DAVE KUSWORTH (glam rock, UK) + THE LOONS (psych, freakbeat, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

6

Apirilaren

Larunbata, 6 Apirilaren

KRII: VIOLET (techno, breakbeats, acid, POR) + EDDIE MAE (future house, tech, DSS) + FRANCES BE (up tempo house, techno, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

6

Apirilaren

Larunbata, 6 Apirilaren

COHEN (ÚLTIMO CONCIERTO + PROYECCIÓN DEL DOCUMENTAL 'DIGRESIÓN')

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Apirilaren

Ostirala, 5 Apirilaren

LEE 'SCRATCH' PERRY (reggae, dub, JAM) + TACUMAH (reggae, DSS)

CC Intxaurrondo KE, Donostia / San Sebastián



2019

5

Apirilaren

Ostirala, 5 Apirilaren

JUNGLE BY NIGHT (afrobeat, HOL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Apirilaren

Ostirala, 5 Apirilaren

LA YEGROS en Kubik, Vitoria - Gasteiz

Sala Kubik, Vitoria / Gasteiz



2019

4

Apirilaren

Osteguna, 4 Apirilaren

LA YEGROS en Stage Live, Bilbao

Stage Live, Bilbao



2019

4

Apirilaren

Osteguna, 4 Apirilaren

SPINN (indie, dream pop, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

3

Apirilaren

Asteazkena, 3 Apirilaren

LA YEGROS en Dabadaba, Donostia/San Sebastian

Dabadaba, Donostia/San Sebastian



2019

3

Apirilaren

Asteazkena, 3 Apirilaren

CAVE (psychedelic rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Apirilaren

Asteartea, 2 Apirilaren

THE FLESHTONES (garage, rock, NYC)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

30

Martxoaren

Larunbata, 30 Martxoaren

5ş ANIVERSARIO DBDB: ZA! + CUPIDO + MELENAS + ALVVA + DJ ARAŃA + ATRACO NEGRATA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

29

Martxoaren

Ostirala, 29 Martxoaren

CHICA DJs (reggaeton, dancehall, trap, r&b, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

29

Martxoaren

Ostirala, 29 Martxoaren

TOUNDRA (rock instrumental, Madrid) + HYEDRA (post rock instrumental, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

28

Martxoaren

Osteguna, 28 Martxoaren

RICARDO LEZÓN (indie, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

27

Martxoaren

Asteazkena, 27 Martxoaren

SICKBOYZ (punk, hardcore, GER) + RATPAK (punk rock, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

24

Martxoaren

Igandea, 24 Martxoaren

THE QUEERS (punk rock, USA) + THE MANGES (punk rock, ITA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

23

Martxoaren

Larunbata, 23 Martxoaren

DBDB CLUB NIGHTS: YOUNG MARCO (disco, house, tech, HOL) + ORPHIDAL (cosmic disco, proto house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

23

Martxoaren

Larunbata, 23 Martxoaren

ROB HERON & THE TEA PAD ORCHESTRA [western swing, blues, gypsy jazz, country, UK]

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

22

Martxoaren

Ostirala, 22 Martxoaren

DBDB CLUB NIGHTS: CHRISTIAN LÖFFLER (house, tech, idm, GER) + PIEK + VILA XXX

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

22

Martxoaren

Ostirala, 22 Martxoaren

GUADALUPE PLATA (rock'n'roll, Andalucía)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

21

Martxoaren

Osteguna, 21 Martxoaren

IZAR & STAR: AITOR ETXEBARRIA vs. DAVID LYNCH & RRUCCULLA vs. FLYING LOTUS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

20

Martxoaren

Asteazkena, 20 Martxoaren

KIM LENZ (rockabilly, country, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

17

Martxoaren

Igandea, 17 Martxoaren

FATIMA & THE EGLO LIVE BAND (modern r&b, soul, hip hop, SWE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Martxoaren

Larunbata, 16 Martxoaren

DBDB CLUB NIGHTS NABIHAH IQBAL (Ninja Tune, UK) + KEEP_A & BALZA (Haus of Beats, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Martxoaren

Larunbata, 16 Martxoaren

IZAKI GARDENAK (pop, folk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

15

Martxoaren

Ostirala, 15 Martxoaren

JOVEN MATA + SAALSA + BELLACA (dancehall, (t)rap, reggaetón, r&b, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

15

Martxoaren

Ostirala, 15 Martxoaren

BLOWFUSE (punk rock, CAT) + FLYSHIT (punk, hardcore, EH) + NORKZER (punk, hardcore, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

14

Martxoaren

Osteguna, 14 Martxoaren

APARTAMENTOS ACAPULCO (alternativa, indie, pop, GRA) + BESTIA BEBÉ (alternativa, kraut, indie, ARG)

Dabadaba, Donostia/San Sebastian



2019

12

Martxoaren

Asteartea, 12 Martxoaren

MR. SIPP (mississippi delta blues, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

10

Martxoaren

Igandea, 10 Martxoaren

DOWNTOWN BOYS (punk, rock, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

9

Martxoaren

Larunbata, 9 Martxoaren

JACQUES GREENE (Lucky Me, CAN) + EDDIE MAE (Krii, Moon Safari, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

9

Martxoaren

Larunbata, 9 Martxoaren

JAAKKO EINO KALEVI (psych-pop, FIN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

8

Martxoaren

Ostirala, 8 Martxoaren

UJI DJ SET (electrónica, afro, folklórico, world music, Buenos Aires)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

8

Martxoaren

Ostirala, 8 Martxoaren

MAKA (hip hop, trap, flamenco, reggaeton, fusion, GRA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

7

Martxoaren

Osteguna, 7 Martxoaren

IZAH (modern r&b, pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Martxoaren

Asteartea, 5 Martxoaren

THE SCHIZOPHONICS (rock & roll, fuzz, garage, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Martxoaren

Larunbata, 2 Martxoaren

CARNAVAL: POKEMON GO EDITION!

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Martxoaren

Larunbata, 2 Martxoaren

LA HABITACIÓN ROJA (pop, rock, indie, Valencia)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

1

Martxoaren

Ostirala, 1 Martxoaren

IRIE VIBZ #4: JIMMIE DUB TROUBLES [reggae, dub, UK] + GEORGE PALMER + KOBO DADDA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

1

Martxoaren

Ostirala, 1 Martxoaren

CRIM (punk rock, CAT) + Brigade Loco (rock, BER)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

28

Otsaila

Osteguna, 28 Otsaila

THE URBAN VOODOO MACHINE (rock, blues, folk, world music, UK)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

23

Otsaila

Larunbata, 23 Otsaila

ESPIRAL: BYRON THE AQUARIUS (house, USA) + MANCI (funk, boogie, jazz, disco, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

22

Otsaila

Ostirala, 22 Otsaila

CHUCHAMBA #2: FÖNK + DJ RASK (Rap, Trap, Dancehall, Reggaeton, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

22

Otsaila

Ostirala, 22 Otsaila

ARIZONA BABY (indie rock, Valladolid)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

21

Otsaila

Osteguna, 21 Otsaila

CLOUD NOTHINGS (hardcore, USA) + OKI MOKI (pop punk, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Otsaila

Asteartea, 19 Otsaila

KAMCHATKA (hard rock, stoner, blues, SWE)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

17

Otsaila

Igandea, 17 Otsaila

ROBBY PEOPLES & THE CONGRESS (rock&roll, rhythm&blues, soul, jazz, country, psicodelia, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Otsaila

Larunbata, 16 Otsaila

ID: GIULIANO LOMONTE (deep, tech, hypnotic, ITA) + PIZKY (tech, house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Otsaila

Larunbata, 16 Otsaila

GUS DAPPERTON (new wave, synth, dream-pop, USA) + LOIS (slacker jazz, Madrid)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

15

Otsaila

Ostirala, 15 Otsaila

DIMELOW: UMAMI (global bass, MAD) + ATODAMADRE (tropical, bass, reggaeton, dancehall, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

15

Otsaila

Ostirala, 15 Otsaila

LOS TIKI PHANTOMS (surf, r'n'r, BCN) + MONTE DEL OSO (indie, rock, PAM)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

14

Otsaila

Osteguna, 14 Otsaila

IZAR & STAR: JUANJO NAVAS (flamenco) + SONIC TRASH (rock) VS. ENRIQUE MORENTE + OMEGA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

11

Otsaila

Astelehena, 11 Otsaila

WREKMEISTER HARMONIES (post-rock, metal, drone, USA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

9

Otsaila

Larunbata, 9 Otsaila

15 YEARS OF PHONICA: ROMAN FLÜGEL + SIMON RIGG + GÖO!

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

9

Otsaila

Larunbata, 9 Otsaila

LOS HERMANOS CUBERO (folk, americana, acoustic, bluegrass, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

8

Otsaila

Ostirala, 8 Otsaila

YUNG BEEF DJ SET (trap, reggaeton, dancehall, BCN) + BRAVA (hip hop, dancehall, MAD)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

8

Otsaila

Ostirala, 8 Otsaila

FERNANDO ALFARO (pop, indie, rock, Albacete)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

7

Otsaila

Osteguna, 7 Otsaila

DAVID PALOMAR + RAFAEL RODRÍGUEZ "EL CABEZA" (flamenco, Cádiz)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Otsaila

Asteartea, 5 Otsaila

DONNY BENÉT (post-disco, Sydney)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Otsaila

Larunbata, 2 Otsaila

BAE w/ MELLA DEE (house, tech, UK) + GELA (electronic, ES)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

2

Otsaila

Larunbata, 2 Otsaila

OSKAR BENAS INSTRO COMBO (surf rock, psych, exotica, EH) + BIG BOB RAILROAD (acoustic, blues, folk, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

1

Otsaila

Ostirala, 1 Otsaila

MDE CLICK (rap, Burgos) + DANEL x KNZ + DJ SM

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

1

Otsaila

Ostirala, 1 Otsaila

VIVA SUECIA (indie rock, Murcia)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

30

Urtarrila

Asteazkena, 30 Urtarrila

PREOCCUPATIONS + SERPIENTE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

26

Urtarrila

Larunbata, 26 Urtarrila

DABADUB FEST #3: WEEDING DUB (FR) + RUDE KANKA (EH) + NORTH-ASUNA (EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

26

Urtarrila

Larunbata, 26 Urtarrila

IZAR & STAR: JOXAN ARTZE. TXORIA TXORI! BAS(H)OAN + AMORANTE + AKAUZAZTE + IBON RG

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

25

Urtarrila

Ostirala, 25 Urtarrila

DBDB CLUB NIGHTS: JESSY LANZA DJ SET (electronic, hyperdub, CAN) + THIS IST (guetto house, cosmic disco, funk, OIA)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

19

Urtarrila

Larunbata, 19 Urtarrila

ID #26: GALIANO + PIZKY + ORPHIDAL (tech-house, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

18

Urtarrila

Ostirala, 18 Urtarrila

ERASMUS PARTY: END OF EXAMS! w/ ADRIANA GAULTIER + MARIO AZURZA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

18

Urtarrila

Ostirala, 18 Urtarrila

RUFUS T. FIREFLY (alternative rock, Madrid)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

17

Urtarrila

Osteguna, 17 Urtarrila

JOSEBA IRAZOKI ETA LAGUNAK (rock contemporáneo, folk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

16

Urtarrila

Asteazkena, 16 Urtarrila

LEAH SENIOR (folk, Melbourne)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

12

Urtarrila

Larunbata, 12 Urtarrila

DOCK OF THE BAY PARTY: MIQUI PUIG DJ, SUGAR & SPICE, ARBI SQUAD DJS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

12

Urtarrila

Larunbata, 12 Urtarrila

ANGELUS APATRIDA + HILOTZ + OVERLOUD (metal, Albacete & EH) en CC LARRATXO KE

CC Larratxo KE, Donostia / San Sebastián



2019

11

Urtarrila

Ostirala, 11 Urtarrila

OREKA: ISHMAEL ENSEMBLE DJ SET (electronic, psych-jazz, UK) + KINO INTERNATIONAL (electronic, DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

11

Urtarrila

Ostirala, 11 Urtarrila

TERRIER (garage, pop, lo-fi, Mad) + HIS MAJESTY THE KING (rock, Mad) + THE BLOODY MAGIC NAILS (garage, punk, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

10

Urtarrila

Osteguna, 10 Urtarrila

THE KING KHAN & BBQ SHOW (garage, R&B, punk, Montreal)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Urtarrila

Larunbata, 5 Urtarrila

BAE w/ MS NINA DJ SET (reggaeton, ARG) + MERCA BAE (dancehall, reggaeton, SAL) + FEARZ (guetto house, future beats, OVI)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

5

Urtarrila

Larunbata, 5 Urtarrila

KOKOSHCA + LA ESTRELLA DE DAVID (indie, EH & Cat)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

4

Urtarrila

Ostirala, 4 Urtarrila

GUACAMAYO TROPICAL DJS (electrocumbia, tropical bass, COL)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2019

4

Urtarrila

Ostirala, 4 Urtarrila

COBRA + ERASO (metal, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

31

Abenduaren

Astelehena, 31 Abenduaren

NOCHEVIEJA DABADABA: ANIMATED MULTIVERSE EDITION

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

29

Abenduaren

Larunbata, 29 Abenduaren

ÜZTA 2018: P3Z, GAZTA & MANCI PLAYING 2018 FAVOURITES

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

29

Abenduaren

Larunbata, 29 Abenduaren

THE LOOKERS (garage rock, Ziburu) + MUSKULO (instrumental, Oiartzun)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

28

Abenduaren

Ostirala, 28 Abenduaren

FLACA + KIGO + HO$OI (reguetón, dancehall, club, Arg & DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

28

Abenduaren

Ostirala, 28 Abenduaren

PET FENNEC (alternative rock, DSS) + WE ARE APES, HELLO (powerpop, Eibar&Ermua)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

27

Abenduaren

Osteguna, 27 Abenduaren

ESKEAN KRISTÖ (rock and roll, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

25

Abenduaren

Asteartea, 25 Abenduaren

NOCHEBUENA DBDB



2018

23

Abenduaren

Igandea, 23 Abenduaren

NUEVO CATECISMO CATÓLICO + AITOR OCHOA & MAD MULE (punk rock, EH)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

22

Abenduaren

Larunbata, 22 Abenduaren

ESPIRAL: MARCEL VOGEL (disco, house, funk, GER) + MANCI (DSS)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

22

Abenduaren

Larunbata, 22 Abenduaren

VULK (post punk, Bio) + LA PLATA (post punk, Val)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

21

Abenduaren

Ostirala, 21 Abenduaren

CECILIO G (trap, punk, BCN) + GORPUZKINGZ (euskal trap, EH) + BLANCO NUCLEAR + ATODAMADRE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

15

Abenduaren

Larunbata, 15 Abenduaren

ID #25: STEVE O'SULLIVAN (live) + KOLDO INTERMUSIC + GALIANO

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

15

Abenduaren

Larunbata, 15 Abenduaren

JOE LA REINA (pop rock, DSS) + CLUB DEL RIO (folk, Mad)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

14

Abenduaren

Ostirala, 14 Abenduaren

BAD GYAL (DJ SET) + BRAVA (dancehall, trap, reggaeton, DSS) + MAMBÉ & DANOCHILANGO (cumbia, dancehall, tropical, Copenhagen)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

14

Abenduaren

Ostirala, 14 Abenduaren

SHE ROCKS FEST: HINDS + MOURN + ESTROGENUINAS + MELENAS

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

13

Abenduaren

Osteguna, 13 Abenduaren

MAMBÉ & DANOCHILANGO live (cumbia, dancehall, tropical, Copenhagen)

Heliogabal, Barcelona



2018

13

Abenduaren

Osteguna, 13 Abenduaren

KIKI MORENTE (flamenco, Granada)

Dabadaba,



2018

8

Abenduaren

Larunbata, 8 Abenduaren

KRII: NAZIRA + OPE LOEB + EDDI MAE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

8

Abenduaren

Larunbata, 8 Abenduaren

CAROLINA DURANTE + LAS LIGAS MENORES (indie, noise, pop, Mad)

Dabadaba,



2018

7

Abenduaren

Ostirala, 7 Abenduaren

DELOREAN AFTERPARTY: PRIMO DJs (house, pop, DSS) + ARIZONAKO BILLY (electronic, ZTZ)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

7

Abenduaren

Ostirala, 7 Abenduaren

THE MODEL ROCKETS (power pop, USA) en KUTXA KULTUR KLUBA (TABAKALERA)

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

7

Abenduaren

Ostirala, 7 Abenduaren

DELOREAN x LABOA (experimental, popular song, electronic, EH)



2018

6

Abenduaren

Osteguna, 6 Abenduaren

LONKER SEE (dark-psych-jazz, Pol)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

6

Abenduaren

Osteguna, 6 Abenduaren

AARON ABERNATHY (soul, USA) en KUTXA KULTUR KLUBA (TABAKALERA)

Kultur Kluba, Donostia-San Sebastián



2018

5

Abenduaren

Asteazkena, 5 Abenduaren

THG SHOWCASE: EL_TXEF_A

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

1

Abenduaren

Larunbata, 1 Abenduaren

DABADABA CLUB NIGHTS: MINOR SCIENCE + KATZA + PASSAND

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

1

Abenduaren

Larunbata, 1 Abenduaren

MAVI PHOENIX + HAKIMA FLISSI (hip hop. r&b, AUS)

Dabadaba,



2018

30

Azaroaren

Ostirala, 30 Azaroaren

IRIE VIBZ #2: DOBLE LION SOUNDSYSTEM + LAIA SELECTORA + SIR JAMES + RANKING SEPAH

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

29

Azaroaren

Osteguna, 29 Azaroaren

WIRE (post-punk, UK) + RUKULA (instrumental, EH)

Dabadaba,



2018

28

Azaroaren

Asteazkena, 28 Azaroaren

U.S. GIRLS (dream, glam, pop, USA)



2018

25

Azaroaren

Igandea, 25 Azaroaren

FDFUNK (funk, DSS)

Dabadaba,



2018

24

Azaroaren

Larunbata, 24 Azaroaren

RYLEY WALKER (folk, USA)



2018

24

Azaroaren

Larunbata, 24 Azaroaren

BAE: DJ BORING + ALVVA

Donostia / San Sebastián



2018

23

Azaroaren

Ostirala, 23 Azaroaren

CHUCHAMBA: FÖNK + SP + LASHE

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

23

Azaroaren

Ostirala, 23 Azaroaren

AURORA & THE BETRAYERS (soul-rock, Mad)

Dabadaba,



2018

20

Azaroaren

Asteartea, 20 Azaroaren

Aplazado a martes 20/11/2018 - FEMI KUTI (Afrobeat Royalty, Nig)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

17

Azaroaren

Larunbata, 17 Azaroaren

ID #24: ANTHEA + HAMID

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

17

Azaroaren

Larunbata, 17 Azaroaren

KAYDY CAIN + A1 GOLDIE en Kubik, Vitoria - Gasteiz

Sala Kubik, Vitoria / Gasteiz



2018

17

Azaroaren

Larunbata, 17 Azaroaren

ELEFANTES (pop, BCN)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

16

Azaroaren

Ostirala, 16 Azaroaren

EL BLOQUE DJs + FLACA + SARA'N'DONGA

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

16

Azaroaren

Ostirala, 16 Azaroaren

KAYDY CAIN + A1 GOLDIE en Dabadaba, Donostia

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

15

Azaroaren

Osteguna, 15 Azaroaren

ENDLESS BOOGIE @ Dabadaba

Dabadaba,



2018

14

Azaroaren

Asteazkena, 14 Azaroaren

IT IT ANITA (noise rock, post punk, Bel)

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



09 Aza
10 Aza

Ostirala, 9 Azaroaren

DOBLE CHECK FESTIBALA

Dabadaba,



2018

8

Azaroaren

Osteguna, 8 Azaroaren

Hi-Risers

Dabadaba,



2018

3

Azaroaren

Larunbata, 3 Azaroaren

BAE: Lena Willikens + Tutu



2018

3

Azaroaren

Larunbata, 3 Azaroaren

Akauzazte + IbonRG



2018

2

Azaroaren

Ostirala, 2 Azaroaren

Fino Oyonarte + Giorgio Bassmatti



2018

1

Azaroaren

Osteguna, 1 Azaroaren

MAIORANO (garaje soul, Holanda) en Dabadaba

Dabadaba,



2018

31

Urria

Asteazkena, 31 Urria

Ghost Number & His Tipsy Gypsies / Halloween concert



2018

31

Urria

Asteazkena, 31 Urria

Halloween Dabadaba



2018

28

Urria

Igandea, 28 Urria

BOOGARINS (psych, Bra)



2018

27

Urria

Larunbata, 27 Urria

GASPAR ANTUŃA + P3Z

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

26

Urria

Ostirala, 26 Urria

Systema Solar afterparty: Putxero Sonidero + Lola Manola + Atodamadre

Dabadaba, Donostia / San Sebastián



2018

26

Urria

Ostirala, 26 Urria

SYSTEMA SOLAR



2018

25

Urria

Osteguna, 25 Urria

El Petit De Cal Eril (pop, Cat)



2018

22

Urria

Astelehena, 22 Urria

The Stevensons Ranch Davidians (psych - folk - rock, CAN)

Dabadaba,



2018

20

Urria

Larunbata, 20 Urria

DBDB CLUB NIGHTS: HENRY SAIZ



2018

20

Urria

Larunbata, 20 Urria

The Tibbs (soul, hol)* EN KUTXA KULTUR KLUBA, TABAKALERA



2018

19

Urria

Ostirala, 19 Urria

LOS BENGALA (rock'n'roll, Zgz)



2018

19

Urria

Ostirala, 19 Urria

SUDOR: PEDRO LADROGA + MARK LUVVA + BUNGALOVV



2018

18

Urria

Osteguna, 18 Urria

JULIE DOIRON



2018

14

Urria

Igandea, 14 Urria

KLLO (aus) + GRAHAM VAN PELT (can)

Dabadaba, Donostia-SanSebastián



2018

13

Urria

Larunbata, 13 Urria

BAE: Marvin & Guy + Mkol + Arizonako Billy



2018

13

Urria

Larunbata, 13 Urria

FANFARE CIOCARLIA (balkan brass band, Rom)



2018

12

Urria

Ostirala, 12 Urria

SYNTH E HOES



2018

12

Urria

Ostirala, 12 Urria

SYNTH E HOES



2018

12

Urria

Ostirala, 12 Urria

WAVE PICTURES (UK, indie) + CIGÜEŃA



2018

11

Urria

Osteguna, 11 Urria

DELVON LAMARR ORGAN TRIO (en KUTXA KULTUR KLUBA, TABAKALERA)



2018

11

Urria

Osteguna, 11 Urria

JAVIERA MENA (electro-pop, Chi)



2018

6

Urria

Larunbata, 6 Urria

KAMAAL WILLIAMS (Live) + HENRY WU + MANCI + KINO INTERNACIONAL



2018

5

Urria

Ostirala, 5 Urria

The Parrots + The Goon Sax

Dabadaba,



2018

29

Iraila

Larunbata, 29 Iraila

DBDB CLUB NIGHTS: Mike Servito + Les Alsborregach



2018

29

Iraila

Larunbata, 29 Iraila

LOS BRAZOS (rock, blues, bil)



2018

28

Iraila

Ostirala, 28 Iraila

DBDB DJs + Apache Kid (Apertura de puertas 02:00 am)



2018

26

Iraila

Asteazkena, 26 Iraila

NICKEL AND ROSE (country, roots, americana, USA)



2018

25

Iraila

Asteartea, 25 Iraila

THE STEVENSON RANCH DAVIDIANS (cosmic pysch, USA)



2018

24

Iraila

Astelehena, 24 Iraila

Jeffrey Lewis & The Bolts (folk, indie, USA)

Dabadaba,



2018

22

Iraila

Larunbata, 22 Iraila

Wooden Shjips (psicodelia, USA) + The Asteroid No.4

Dabadaba,



2018

22

Iraila

Larunbata, 22 Iraila

ESPIRAL: MANCI + ORPHIDAL B2B



2018

21

Iraila

Ostirala, 21 Iraila

AIZKORAK ZORROZTU + LADY BANANA



2018

20

Iraila

Osteguna, 20 Iraila

Erotic Market (futurist r&b, FR)



2018

19

Iraila

Asteazkena, 19 Iraila

Jeff Rosenstock + Tenpera (punk-rock, USA)

Dabadaba,



2018

18

Iraila

Asteartea, 18 Iraila

THE SAFES (powerpop, USA)



2018

15

Iraila

Larunbata, 15 Iraila

I.D #23: LAZARE HOCHE



2018

15

Iraila

Larunbata, 15 Iraila

LIE DETECTORS + SUBSONICS + CLANKS (rock'n'roll, Eus/Usa/Fr)



2018

13

Iraila

Osteguna, 13 Iraila

Shannon & The Clams (rock'n'roll, USA) + The Projectivers

Dabadaba,



2018

12

Iraila

Asteazkena, 12 Iraila

SAM DOORES & THE HORSE EYED MEN (folk, country, USA)



2018

11

Iraila

Asteartea, 11 Iraila

ABSTRACT ARTIMUS



2018

8

Iraila

Larunbata, 8 Iraila

The Fresh & Onlys + Exnovios (psicodelia, pop, USA & Pamplona)

Dabadaba,



2018

8

Iraila

Larunbata, 8 Iraila

KRII: Eris Drew + Frances Be + Eddie Mae